Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nxt tech wax 2.0 and ultimate wash & wax

Emre şu Mikrofiber yıkama eldiveni nekadar? Bide bana NXT 2.0 wax ayır

kardeşim sana bi tane nxt ciladan ayırıyorum diğerinin fiyatınıda pm atıyorum birazdan :)

ya kardeşim yenimi yazıosun sen bunu ya nerdesinn geçenlerde hepsiburada.com dan baya bi sipariş verdim artık bittigi zaman siparişlerim sana bana yıkama eldiveni ayarlarmısın o ürünüm daha gelmedi 3 haftadır bekliom..
bide bi soruum daha olucak bu generatin next wax 2.0 araç üzerinde nasıl uyguluycaz
treni kaçırmışız desene :D ayberk uygulanma şeklinin videosunu koymuş zaten yıkama eldiveninide istiyosan sana pm atıyorum fiyatını eğer istersen kargolayim
emre sari sampuandan istiyorum :) yine bankayi sokmadan araya ptt den cekiorum parayi sana cepten ararim seni yine ben :)
tamam abi sen direk ppt bide bana adresi tekrar yollarsan bende hemen yolliyim sana ürünü
bakalm 10 gün sonra komple bi boya korumadan geçicek ondan sonraki tüm yıkamalarda nxt yapayım diye düşünüyorum kısmetse. ayberk ve ömer teşekkürler ikinizede
nxt çok iyi olur bencede :D:D

Bayiden dışarı çıkarmadan Nxt 2.0 yapmıştım, yan yana duran diğer sıfır km. beyaz İbiza ile fark ediyordu. Kutudan çıkan süngeri oldukça işlevsel, sıvıyı emmiyor yüzeye dağıtıyor, parlatma için, Meguiars mikrofiber bezi kesinlikle tavsiye ederim, yapılan işi gösteriyor.

fiyatlarını banada pm atarmısın birde pasta cila için kaç çeşit cila lazım sırası ile onlarında fiyatını pm atarsan sevinirim

hayırlı satışlar

iyi akşamlar bana da bıtane cıladan ayırırmısın ve adresi özelden atarsan arkadas ankarada ona aldırırım kardeşim şimdiden tesekkurler:)

bıde su buyuk bıdondakılerden bırısı muz kokulu cılaydı hangısı bende o bıdonların ınce cızık gıderıcısı var o muz kokulu cılası bıttı=???

fiyatlarını banada pm atarmısın birde pasta cila için kaç çeşit cila lazım sırası ile onlarında fiyatını pm atarsan sevinirim

hayırlı satışlar
abi özelden attım sana fiyatları hangi ürünü istersen artık :)
iyi akşamlar bana da bıtane cıladan ayırırmısın ve adresi özelden atarsan arkadas ankarada ona aldırırım kardeşim şimdiden tesekkurler:)
pm attım uygun olduğun her an verebilirim
1 nxt
1 sampoo
1ped
1 yıkama eldıvenı
1 kurulama fıber bez
canım şekerim senin malzemeleride ayırdım istediğin zaman gelip alabilirsin hatta ben bile getirebilirim evine :D:D

Geri
Üst Alt