Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NXT Cila ve Kapi Esigi Kaplama Sonucu

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
:eek:key:Maşallah ender abi yaktın gene ortalığı :)

Değişiklikler ön ızgara panjur logosuz petek , 5 kollu jant, üste karbon siyah kaplama

:eek:key:Maşallah ender abi yaktın gene ortalığı :)

Değişiklikler ön ızgara panjur logosuz petek , 5 kollu jant, üste karbon siyah kaplama

:) logosuz petek panjur guzel olur evet :) ust siyah kaplamayi dusunmuyorum, jant olayi arastirma safhasinda :)

kısmet olurda akşam görüşürsek görürsün abi :) fikrin değişicek :eek:

arkadaslar bu arada, benim aracta dogusta yapilan kaput filmi vardi 60cm olan kaputu tam kaplamayan..dogusunki kalin film olmasindan sanirim renk farki olusuyo (sari gorunuyo) yikamadan sonra.. meguiars komple kaput ve on tampon camurluk kaplama yapiyormus ince bi filmle .. 700tl dediler.. tam kaplama ve ince olmasindan dolayi renk farkliligi, ve ek yerinde cizgi olusmuyo ve heryeri korumus oluyosun , istenirse tum araba yapiliyomus baya suruyomus tabi bu islem (10-12 saat gibi) o da sanirim 1600tl gibi bisey.. bilginize..

abi ben sonaxta yaptırdım 60 cm çizilmeye ve renk atmaya karşı 3 yada 5 yıl garanti veriolar

MaşeALLAH güzel olmuş güle güle kullan

maşallah iyi parlamış :) meguiars gercekten güzel yapıyo bu işi ..

Geri
Üst Alt