Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nükleer santrallere hayır demek için imza topluyoruz!

konuyu yeni gördüm bende karşı değilim şuan için medyadada yeteri kadar geniş bir bilgi söz konusu değil.Bu konu üzerinde prof. düzeyinde araştırmacılar sempozyum,konferans,program,tartışma olursa takip etmeyi düşünüyorum.

İlk aylarda yaşanan sıkıntlı durumlar söz konusu değil eğer metrobüs derken özel hollandadan getirilen otobüsleri kastediyorsan."İstanbul için uygun değildir" cümldenden de ben tamamen metrobüs projesinin uygun olmadıgını anladım bu sözünden,kullanan,turnikeden geçen insanlara sorman lazım uzmanların dedikleriyle olmuyor :eek:key: Hat beylikdüzüne 2011 sonunda uzayacak sorcak olsan burdaki herkese canı gönülden istiyordur.Nükleer enerji evet bencede metrobüs kadar basit bir konu değil;İstanbul değil,Türkiye söz konusu.Sadece İstanbullu olarak yakından takip eden biri olarak yazmak istedim...
Yakın zamanda İstanbul'a getirilen Metrobüs için uzmanlar, "İstanbul için kesinlikle uygun değildir" raporu hazırladılar. Kim taktı bu raporu? Şimdi haftada bir metrobüsler arızalanıyo.Ben kendi adıma, "burası Türkiye" yaklaşımını bu yüzden kullanıyorum.

Geri
Üst Alt