Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nokian Marka Kış Lastiği Aldım.

kış lastiği için 16 saç jant alıp 16'' lastiklerle kullanmanı tavsiye ederim her trülü ekonomik olacaktır senin açından

Hepsiburada fiyatlara baktım ama kafama takılan kısım bir kaç yorumda eski tarihli lastiklerin gönderildiği oldu. Bu yüzden tereddüt ettim. Klasik yöntem al gülüm ver gülüm :)

Hepsiburada fiyatlara baktım ama kafama takılan kısım bir kaç yorumda eski tarihli lastiklerin gönderildiği oldu. Bu yüzden tereddüt ettim. Klasik yöntem al gülüm ver gülüm :)

bana 2012 42 hafta lastıklerı geldı 4 ude aynı hatta 189 tl lik H lerden aldım 200 tl lik XL lerden gelmiş :D

Aynı markadan 1 ay önce 720 tl ye bir takım aldım.Arkadaşın dediği gibi çok sessiz.
Bu hafta karda (-7 / -8 )test etme şansım oldu. Kesinlikle mükemmel.Tavsiye ederim.

bugün bende nokıan aldım tanesi 240 tl:) çok sessiz kış lastiği

bende geçen hafta nokian wr d3 aldım tanesi 240 tl.gayet memnunum yol sesi de azaldi.

Geri
Üst Alt