Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nokian kıs lastiği nasıldır

huzeyir

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Nokian 185/60 R15 88T XL Nokian WR D3 Kış Lastiği 2010 1.4 85 hp aracım icin uygunmudur. 1 Lastiğin bana gelişi 130tl gibi birsey olacak. XL dediği tam olarak ne oluyor.
Petlas ve lassa da var aklımda. Cok fazla parada vermek istemiyorum ama kötünün iyisi olsun bari.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

kışlık ve yazlık lastiklerimi nokian kullanıyorum aşırı derecede memnunum tavsiye ederim,
gönül rahatlığıyla alabilirsiniz her boyuttaki lastiğide kalitelidir ve michelin den bile üstündür...

Ben de araştırdım videolarını izledim, nokian iyiymiş dedim.

Nokian hem yaz hemde kış lastikleri olarak çok beğendiğim bir marka. 17" kış lastiklerinin fiyatı bayağı bir yüksek

Hiç kullanmadım ama kış lastiğı olarak bir abimize geçen sene almıştık. Gayet memnun...
Petlasın fiyatlarını tam bilmiyorum ama ondan da memnun çok insan var.

Kış lastiği olarak başka marka düşünme derim. Ben geçen kış almıştım karda kıyamette tık demediler gayet memnunum.

Nokian kış lastikleri gayet iyidir, tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt