Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nokia N97 mi iphone 3gs 16gb mı ?

Nokia N97 mi iphone 3gs 16gb mi ?

• Nokia N97

Kullanılan: 4 22.2%
  • iphone 3gs 16gb

Kullanılan: 14 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    18

rockinrock

Kayıtlı Üye
bu iki telefondan birini alcam aranızda kullananlar varsa tavsiyede bulunursa sevinirim. iphone daha yakınım ama görüşlerinizi alayım dedim.

iphone derim. arkadaşta var n97 ben pek beğenemedim bir iphone kullanıcısı olarak.

ama şunu da belirteyim şimdi alacak olsam iphone de almam

2 sinide almam acıkcası..

ama illa biri dersen iphone

ben bir telefona o akdar para vermem :) tercih meselesi tabiki.

bence samsung i8910. ama illa ikisinden biri dersen i phone tabiki...

i phone çok sağlam değil bildiğim kadarıyla kullananlardan duydum ben nokia N97 dedim

önceki telim samsung s8300 8mpydi acıkcası pek beğenmedim kamerası dışında tırt bir telefondu. zararınada olsa sattım şimdi samsungtan bir telefon düşünmüyorum. bu ikisi arasında iphoneye yönelcem galiba

ben n97 kullanıyorum şu anda ve hiç memnun değilim, ama iphone 3gs de traş 3g diye satıyolar görüntülü konuşma yok, ikisinede para verme yani kardeşim, başka bişey bak..

Geri
Üst Alt