Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nokia N97 mi iphone 3gs 16gb mı ?

Nokia N97 mi iphone 3gs 16gb mi ?

• Nokia N97

Kullanılan: 4 22.2%
  • iphone 3gs 16gb

Kullanılan: 14 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    18
3gs e karar verdim. n97 cıktığında en iyi nokia falan sükse yapmıştı biraz araştırdım değmez.

iphone yi alırken de iyi düşün Mesut. çok beğeniyorsan ayrı tabi ama ben şu an iphone almazdım. yakında kendi iphone mi takasa gitmeyi düşünüyorum

ya bilmiyorum belki benim ikinci iphonem olduğu için sıkılmış olabilirim. dokunmatik insanı bir süre sonra yoruyor bence. böyle acele etmen gereken yada önemli bir işin varken dokunmatik adamı sinir edebiliyor. insan alışıyor dokunmatiğe ama kim ne derse desin araba sürerken büyük handikap, dikkatinin büyük kısmını yoldan alıyor. eski karizması kalmadı bence.

klavyesi olan telefonlara bakabilirsin bence. örneğin Blackberry yada nokia e53 tü sanırım.

ben şu an alacak olsam Blackberry 8900 Curve alırım kesinlikle, fiyatı da iphone kadar sanırım

ya bilmiyorum belki benim ikinci iphonem olduğu için sıkılmış olabilirim. dokunmatik insanı bir süre sonra yoruyor bence. böyle acele etmen gereken yada önemli bir işin varken dokunmatik adamı sinir edebiliyor. insan alışıyor dokunmatiğe ama kim ne derse desin araba sürerken büyük handikap, dikkatinin büyük kısmını yoldan alıyor. eski karizması kalmadı bence.

klavyesi olan telefonlara bakabilirsin bence. örneğin Blackberry yada nokia e53 tü sanırım.

ben şu an alacak olsam Blackberry 8900 Curve alırım kesinlikle, fiyatı da iphone kadar sanırım

Kesinlikle dokunmatik yolda büyük sorun en güzeli Alıcan bi nokia carbon hem erkeğe yakışıyo hem tarz duruyo....

3gs e karar verdim. n97 cıktığında en iyi nokia falan sükse yapmıştı biraz araştırdım değmez.

n97 dün gece 3e kadar delirtti bizi...o yüzden iphone 3gs bence iyi seçim..ben de 3g satıp 3gs alıcam..hız ve videosu için...

aynen dokunmatik ekran kullanmak zulum resmen. yemişim teknolojisini

yorumlar icin teşekkürler 3gse karar verdim ve alıyorum konu kapatılabilir :)

Geri
Üst Alt