Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nokia E72 Füme Renk 1 Aylık Kutusunda Garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malesef şuan get ilanı açamıyorum arkadaşlar :eek:key:

Guncel....

valla benim teller satılmadı ama kız arkadaşıma alıcam 375 den nakit ist. elden alırım kutusu aparatları falan herşeyi mevcut dimi eksiksiz hediye edicem olursa arıyayım seni

valla benim teller satılmadı ama kız arkadaşıma alıcam 375 den nakit ist. elden alırım kutusu aparatları falan herşeyi mevcut dimi eksiksiz hediye edicem olursa arıyayım seni

Telefon kutusunda elbette herşeyi mevcut sen istanbulda elden nasıl teslim alıcaksın

0533 447 92 22

serkan abim var gelip sizden alıcak kvk garantilimi tel. bide bana salihyildizoptik@hotmail.com bir telin resmi varsa atabilirmisiniz

dediğim gibi telefon evde ben işyerindeyim 11de çıkıyorum telefon alındığında aynı güün orjinal e72 silikon kılıf takıldı ve kılıfla kullanıldı şuan resim atamam bu yüzden ancak almaya gelecek arkadaş bakarsa canlı canlı daha iyi olur resimden bişey anlıyamazsın telefon turkcell de alındı yani garantili bu konuda sorun yok faturasıda kutunun içindeydi...

tamam ben akşama tukkana gelicem serkan abiyi arıyacam ne zaman gelebilir öğrencem sizi arıyacam yarın bu iş biter hayırlı olsun teşekkurler kırmadınız benide sağolun

tamam ben akşama tukkana gelicem serkan abiyi arıyacam ne zaman gelebilir öğrencem sizi arıyacam yarın bu iş biter hayırlı olsun teşekkurler kırmadınız benide sağolun

Umut telefonu turkcell den aldım burda optimum alışveriş merkezinden orjinal garantili ya kvk yada genpa zaten bildiğim kadarıyla ikiside bakıyo ben anadolu yakasındayım yarında oralardayım resimle elbet olmaz arkadaşın alsın baksın zaten diyecek bişey kalmıycak bişey olsa zaten kimseye mahçup etmem burda kendimi burda herkes az çok tanır beni fiyat da çok makul zaten iyice tembihle inciğine cıncığına baaksın öyle alın elden hem iki tarafta rahat eder....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt