Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nokia E72 Füme Renk 1 Aylık Kutusunda Garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlı satışlar. Cihaz güzel, Fiyat güzel düşünenlere tavsiye ederim e72

allah hayırlı satışlar bol kazançlar nasip etsin kardeşim :eek:key:

ıyı akşamlar bugun e71 mı gorevde denıze dusurdum e72 ılanınızı gorunce bılgı almak ıstedım ozel bı fıyat ve taksıt ımkanı yapma sansınız var mı acaba eger uygun olursa hemen almak ısterım durduk yere telefon ıhtıyacım oldugu ıcın sızden uygun bı fıyat ve olabılırse taksıt ımkanı ıstıycem sımdıden saol

ıyı akşamlar bugun e71 mı gorevde denıze dusurdum e72 ılanınızı gorunce bılgı almak ıstedım ozel bı fıyat ve taksıt ımkanı yapma sansınız var mı acaba eger uygun olursa hemen almak ısterım durduk yere telefon ıhtıyacım oldugu ıcın sızden uygun bı fıyat ve olabılırse taksıt ımkanı ıstıycem sımdıden saol

Taksit imkanım malesef yok fiyatda az da olsa pazarlık payı var....

Taksit imkanım malesef yok fiyatda az da olsa pazarlık payı var....

hayırlı satışlar..güzel telefon..şık bir telefon abim uyansın bir sorayım dün ona telefon bakıyorduk bu fiyatlara...

hayırlı satışlar siz SCW ye kıyak yapıcam derken bedavaya gidicek gibi gözüküyor telefon :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt