Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Niyeti bozduk...

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
BurakK' la niyeti bozduk kestiriyoruz:)

yani tavanı kestiriyorz sunroof yaptırmaya karar verdik:) tavsiyeleriniz nelerdir 300euro ile 500 euro civarı yapanlar varmış...
Nerede yaptırırsak sağlam olur birde sizin fikirlerinizi alabilirmiyiz?

tavan sacı ile döşeme arasına girenden istiyoruz diğerleri bana göre çok basit duruyor

bana sorarsanız hiç bir şekilde sağlıklı olmaz :(

banada öyle geliyor ama çok fena heveslendik şu ara

o zaman hevesinizi kaçırmayayım :) hayırlı olsun şimdiden

Bildiğim kadarıyla: Webasto diye bir marka var, 1500TL gibi fiyatı. Zaten orjinal sunroofların da çoğunu bu marka üretiyor. Tavan mukavemetini düşürecektir kaza sırasında takla falan olursa. Orjinalinde sunrooflu araçların, sunroof çevresinde barlar oluyor, o yüzden tavan mukavemeti iyi oluyor.

peki tuv den geçebiliyor muyuz bu uygulamayı yaptırdığımız taktirde

hahaha :) sende böyle heveslenirsin işte:) muaynede bişe demezler sanmıyorum çünkü ruhsata işlenen birşey değil bildiğim kadarıyla

tuv den geçmelerinde sorun olacağını sanmıyorum ama yinede iyi düşünün derim öncelikle güvenlik açısından sıkınsını araştır sonra aracı satarken sıkıntı yaşarmısın onu araştır. yok illa yaptırırım dersende tavanla döşeme arasına girenden yaptırki basit olmasın bence :) merakla bekliyorum

hahaha :) sende böyle heveslenirsin işte:) muaynede bişe demezler sanmıyorum çünkü ruhsata işlenen birşey değil bildiğim kadarıyla

yani görkem verdiğim linkteki uygulamaları görünce ağzımın suyu akmadı değil ama büyük konuşmayayım yine de yaptımazdım :)

Geri
Üst Alt