Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nissan Juke RRRRRRRRRRRRRR

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar nissan juke zaten beğeniyordum ama buna bittim. youtube da 5 bölümlük videosu var. 1 den başlayıp izlemenizi tavsiye ederim. ben final videosunu koyuyorum. :D

[video]http://www.youtube.com/profile?feature=iv&annotation_id=annotation_151187 &src_vid=k8aCwpGKUBE&user=NissanJuke[/video]

Juke hosuma gitmiyordu ama bu haliyle mukemmel olmus gercekten:eek:key:

böyle olunca seviyoruz ama lamaya gidince bu kadar basık olmuyor extradan bi de alçaltma masrafı oluyor..
adamlar bu tanıtımları yaparken kesin yayları kesip yapıyorlarpuhaha

Normalini sevmesem de bu iyi olmuş gerçekten. Jant ve iç dizayn birebir Skyline GT-R :eek:key:

Nissan yada herhangi bi firma bu detayları bu jantları bodykit i fren sistemini koltukları ve ekranı hangi araca uygulasa hepsi şahane olur ancak nisanın neden juke gibi bi arabaya bu modifiyeyi yaptığını anlayamadım değişik bi fantezi:D sesi fenaaa :)

bende normal halini pek beğenmiyorum ama videoda fena hele sesine bittim

Bayıldım arabaya =)

ama önde bixenon yoksa o araba alınmaz :p

alıp dursuna yaptırsakmı:D

bu arabaları polis arabası yaptıklarından beri hiç beğenmiyorum ama R biraz daha iyi olmuş. bu arada bencede skylinedan esintiler var

Geri
Üst Alt