Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Nikon D90 Canon 550D YARDIM

Konu, 'Sohbet' kısmında TORO_BLANCO tarafından paylaşıldı.

1. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    bi makine alıcam ikisi arasında kaldık alırken nelere dikkat etmeliyim lens seçiminde nasıl bi seçim yapmalıyım yardımlarınızı paylaşırsanız memnun olurum şimdiden herkese teşekkür ederim....

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Ben ikisi arasında 550D'yi tercih etmiştim ibrahim.. Sonucunda 550D sonradan çıktı :) Garantili alacaksan eğer bana söyle ben bi fiyat araştırması yapabilirim senin için

Bunu beğendi. TORO_BLANCO bunu beğendi.
  3. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    evet garantili alıcam fiyat araştırması olursa memnun olurum, D90 daha fonksionlu die duydum o konuda fikrin varmı

4. kartal_8888

kartal_8888 SCW Üyesi

69
    16
    8
    bir soruşturalım hangisi daha fonksiyonel :)

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    ibrahim ben bişi duydum ne kadar doğru bilmiyorum çok bilgim yok..ama geçe bizdeki canon'a mercek bakarken okumuştum..
    nikonların motorları merceğin üstündeymiş..
    bu da eğer ilerde nikona mercek almak istediğinde motoru üstünde olduğundan dolayı mercek fiyatları canon'a göre daha pahalı oluyor..
    bir de gene duyum aldığım bişi tabi belki çok profesyonelleriçin geçerli olan birşeydir bu..
    hangisi olduğunu tam hatırlamıyorum
    birisi iç mekan diğeri de dış mekanlarda daha çok tercih ediliyormuş..o farkı biz anlarmıyız bilmiyorum tabi..
    bunları yazdım araştırırken daha detaylı bakarsın diye.

6. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    Varol abi genelde canon diorlar ben bide scw ailesine sormak istedim :)

7. Diesel Power

Diesel Power SCW Üyesi

58
    15
    8
    Merhaba,
    Canon mu Nikon mu olayına takılmayın. Fotoğrafçılıkta neredesiniz, nereye gitmek istiyorsunuz? Bunların cevabı sizi yönlendirir. Her iki markanın (ve bahse konu modellerinin) artı ve eksileri var. Fotoğrafçılık konusunda oldukça iyi forum ve siteler var. Takip etmenizi öneririm. Son olarak, mümkünse almak istediğiniz makinaları elinize alıp deneyin. Elinize alıp, deklanşöre basmadan makina almamanızı öneririm. Kolay gelsin.

8. mateach

mateach SCW Üyesi

208
    22
    18
    canon ekipman fiyatı açısından biraz daha avantajlı.nikonda lensler biraz daha pahalı...550D biraz daha güncel...7D ile aynı imaj kalitesine sahip...d90 da iyi makinedir ama eskidi...garantili yerine spot almanızı tavsiye edebilirim kalanı lense yatırırsınız.

9. Kanışka

Kanışka SCW Üyesi

381
    35
    28
    Bir Nikon kullanıcısı olarak Canon :eek:key: tavsiye ederim.

10. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    yorumlarınız için teşekkür ederim spot bulabilcegim yerler lazım şimdi :)

Sayfayı Paylaş