Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nihayet Cupra görünümlü emocion kırmızısı leonuma kavuştum.

Öncelikle maşallah....Cupra yazısıını iptal et sonra bırı gelır sınırlenırsın;) acıl olarak yay ve jant....hayırlı olsun allah kazadan beladan saklasın :D
Teşekkür ederim saolun. Eski aracım golf te de gti yazıyordu bir problem olmadı. Evet yay ve jant istiyor en acilinden.

bıde hakan sorması ayıptır butun bu işlemler ne kadara mal oldu mahsuru yoksa :D

Hakan hayırlı olsun aracının yeni hali. Yazıyı da istemişsin ve hoşuna gitmiş yaptırmışsın. Eğer sıkılırsan sökersin, sıkılmazsan durur. Atla deve değil. Bende aracımdaki TDi yazılarını söktüm sağından solundan bi ara. Şimdi tekrar taksam mı diye düşünüyorum.

Bu arada kesinlikle yay gerekiyor aracına. 5 cm iyidir.

Hakan hayırlı olsun aracının yeni hali. Yazıyı da istemişsin ve hoşuna gitmiş yaptırmışsın. Eğer sıkılırsan sökersin, sıkılmazsan durur. Atla deve değil. Bende aracımdaki TDi yazılarını söktüm sağından solundan bi ara. Şimdi tekrar taksam mı diye düşünüyorum.

Bu arada kesinlikle yay gerekiyor aracına. 5 cm iyidir.
Çok teşekkür ederim saolun. 5 cm çok fazla düşürür aracımı ve yolda yürümesi kapı açması kaldırımlar falan problem yaratır diye düşünüyorum. Bu yüzden 5 e pek sıcak bakamıyorum.

Çok teşekkür ederim saolun. 5 cm çok fazla düşürür aracımı ve yolda yürümesi kapı açması kaldırımlar falan problem yaratır diye düşünüyorum. Bu yüzden 5 e pek sıcak bakamıyorum.

18takarsanda bu araba cok yusek dıceksın 3bucuklukla zamanla bu ısın boyle kotu yanları var ... paraya kıy 2el coılover kovala kesınlıkle asla uzulmeyecegın bır parca olur

leonrıder serhat abının aracına bakamanı tavsıye ederım arac yerlerde nazar deymesın fena duruyor...

Geri
Üst Alt