Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

nihai kararımı verdim :)

yok laa vahşi duruyosun sağlıkcı olman ayrı bır hava kattı olaya :D ben attyim görüldüğü gibi
senın kadar değil ben daha uysalımpuhaha

hakkaten ya ne kadar uysalsın mevlüt, hiç sohbetinde çekilmiyor puhahapuhahapuhaha

ugur ne alaka yaaa uğur ne alakaa Benzin Depomda az bi calkalanacak kadar olsaydı Yer ucagını görürdünüz siz ama neyse gençliginize veriyorum SAygıLar puhahapuhaha
Paşam hayırlı uğurlu olsun ...

teşekkürler uğurcum, taktırdık bakalım rabbim ağız tadıyla binmeyi nasip eder inşallah. :eek:key:

hakkaten ya ne kadar uysalsın mevlüt, hiç sohbetinde çekilmiyor puhahapuhahapuhaha

teşekkürler uğurcum, taktırdık bakalım rabbim ağız tadıyla binmeyi nasip eder inşallah. :eek:key:

inşallah abi umduğun gibi olur gözlerimleri bekliyoruz ..

Bende 2006 leonumda BRC marka LPG kullanıyorum sıkıntısız gerçekten.Şu benzin fiyatlarında araca binmek benim için zor açıkçası.
Lpg takıldıktan sonra km tavan yapıcak :) Hayırlı olsun güle güle kullanın.

resul ilk izlenimlerini alsak iyi olur..nasıl, memnunmusun.

adam son cevabı 1 gün önce yazmış... lpg yi taktırdı ya arabadan inmiyo sanırım :D

bugün kararımı bende lovatodan yana kullandım inşallah sorunsuz sürüş bekler bizi gaz arızalarından çektim ve nefret ediyorum ama benzin mecbur kılıyor bu fiyatlarla

Geri
Üst Alt