Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Night run by Rallier-Vol.X

rallier_61

Kayıtlı Üye
sahura kadar uyku tutmayacağını anlayınca ,çıktım yola..bir elde telefon,diğer elde sellektör(gurbetçi vw sharan sağolsun elim boş kalmadı sayesinde)..hafif eğim var; Tem otoyolu Ankara-Edirne yönünde,Kavacık'a doğru-viyadük civarı..Ümraniye sapağında çıkıp başladım 5te basmaya,bahsettiğim Sharan olmasa daha uzun kalacaktım sonda ama:pdaha ötesi sağlam rampa istiyor,redline bu kadarına müsade etti..
İyi seyirler..

Seat Cordoba 1.4pd tdi Repro/Topspeed - Car Videos on StreetFire

samet bravo valla :) uyku tutmadi diye cikip basiyim mi dedin :)

cok tanidik geldi bana bu ivmelenme :) ayni benimkisi :)

samet bravo valla :) uyku tutmadi diye cikip basiyim mi dedin :)

cok tanidik geldi bana bu ivmelenme :) ayni benimkisi :)

sağol Rıza:) gece fırsat kollarım deneme için,gündüz malum yollar ve sürücüler..bakımdan sonra denememiştim zaten,oldu bitti..
darısı senin başına:D
yüzümü kara çıkarmıyor kerata; Q7 3.0tdidan sellektör yemeden 180e kadar hızlandırdı deneme öncesi:hosgeldin: eve geldiğimde 40km sonrası ibre yarım düştü:rolleyes: az önce Gazihan'ın cuprasının filtre emiş hortumuna teklif gönderdim, hayırlısı; cai yaparsa talibim:)
bir de düz boru eksoz+chipli corsa 1.7dti ile yürüyeceğim kısmetse:cool:

denemede 200le aramıza redlinelar girdi:mad:bitişte de chipli gibi duman atan bir connect 1.8tdci a ayarı verdim;180 civarı..

son hız hiç değiştimi sizin araçlarda yazılımdan sonra?

Geri
Üst Alt