Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Night run by Rallier-Vol.X

Konu, 'Video' kısmında rallier_61 tarafından paylaşıldı.

1. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    sahura kadar uyku tutmayacağını anlayınca ,çıktım yola..bir elde telefon,diğer elde sellektör(gurbetçi vw sharan sağolsun elim boş kalmadı sayesinde)..hafif eğim var; Tem otoyolu Ankara-Edirne yönünde,Kavacık'a doğru-viyadük civarı..Ümraniye sapağında çıkıp başladım 5te basmaya,bahsettiğim Sharan olmasa daha uzun kalacaktım sonda ama:pdaha ötesi sağlam rampa istiyor,redline bu kadarına müsade etti..
    İyi seyirler..

Seat Cordoba 1.4pd tdi Repro/Topspeed - Car Videos on StreetFire

2. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    samet bravo valla :) uyku tutmadi diye cikip basiyim mi dedin :)

cok tanidik geldi bana bu ivmelenme :) ayni benimkisi :)

3. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    sağol Rıza:) gece fırsat kollarım deneme için,gündüz malum yollar ve sürücüler..bakımdan sonra denememiştim zaten,oldu bitti..
    darısı senin başına:D
    yüzümü kara çıkarmıyor kerata; Q7 3.0tdidan sellektör yemeden 180e kadar hızlandırdı deneme öncesi:hosgeldin: eve geldiğimde 40km sonrası ibre yarım düştü:rolleyes: az önce Gazihan'ın cuprasının filtre emiş hortumuna teklif gönderdim, hayırlısı; cai yaparsa talibim:)
    bir de düz boru eksoz+chipli corsa 1.7dti ile yürüyeceğim kısmetse:cool:

denemede 200le aramıza redlinelar girdi:mad:bitişte de chipli gibi duman atan bir connect 1.8tdci a ayarı verdim;180 civarı..

Bunu beğendi. babaerkan bunu beğendi.
  4. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    son hız hiç değiştimi sizin araçlarda yazılımdan sonra?

5. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    maşallah güzel gidiyo

6. rallier_61

rallier_61 SCW Üyesi

280
    6
    18
    ne yalan söyleyeyim; önce denemedim ama orjinalde 4200devirde verdiği tepkiyi şimdi 4500de alıyorum; daha gitmiyor..

Sayfayı Paylaş