Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice Yaşlara Mert G :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nice mutlu senelere Mert'cim, doğum günün kutlu olsun

buarada arabanı da kapalıda güzel yere park etmişsin hee :D

Yaa arkadaşlar kusura bakmayın foruma giriyorum ama kendi konumu yeni gördüm:) hepinize yarı ayrı teşekkürler, hepberaber nice yaşlara nice yıllara inşallah:hosgeldin:
Ozanım sorma yaa yandaki aurisi arkadaşım bana bıraktı, önüne de bnm pejoyu çekiyorum bazen, diğer tarafta duvar olunca resmen siperde duruyor araba:D

bende diyorum neden acaba girmiyor bir terslikmi var? :D

bende diyorum neden acaba girmiyor bir terslikmi var? :D

ya sorma hep şu son 8 konuya bakıyorum, şansa sanırım o anda denk gelmedim..
düşünen cevaplayan kimse kusura bakmasın, tekrardan sağolun:)

Bu arada şu son 8 konuyu 15 mi yapsak acaba:)

ne kadar çoğaltırsak o kadar site yavaşlıyor :) Onun yerine yukarıdaki panelde " Yeni Mesajlar " kısmını kullanırsanız okumadığınız tüm mesajları görebilirsiniz. O bölüme basınca tüm mesajları okumuş iseniz yada okumayacaksanız bir alt satırda " Forumları Okundu Kabul Et " kısmına tıklayarak listeyi sıfırlayabilirsiniz hepsi okunmuş sayılır :) Yani belki bilmiyor olabilirsiniz diye söyledim :)

ne kadar çoğaltırsak o kadar site yavaşlıyor :) Onun yerine yukarıdaki panelde " Yeni Mesajlar " kısmını kullanırsanız okumadığınız tüm mesajları görebilirsiniz. O bölüme basınca tüm mesajları okumuş iseniz yada okumayacaksanız bir alt satırda " Forumları Okundu Kabul Et " kısmına tıklayarak listeyi sıfırlayabilirsiniz hepsi okunmuş sayılır :) Yani belki bilmiyor olabilirsiniz diye söyledim :)

benim eskiden girdiğim forumda öyleydi, biliyordum bu özelliğipuhaha
şaka bi yana unutmuşum onu, çok sağol:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt