Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice mutlu yıllar dmRhn..

:birthday:waaay doğum günün kutlu olsun, sevdiğin ve seni mutlu eden herşeyle nice güzel yıllara :birthday:

29 Aralık 2012 tarihi itibari ile aklımdan tek geçen ve gerçekten inanın ki SCW 'e bakmak için büyük bir heyecanla beklerken aklımdan hep tek bir soru geçti " Aceba SCW Ailem Benim Doğum Günümü Kutladı mı ? " sorusu oldu. Benim için SCW 'nin, bana kattıklarıyla ve kazandırdığı yeni abilerimle ve kardeşlerimle yeni bir yılı ve doğum günümü karşılamak kadar zevk veren inanın hiç birşey olmadı. Şuanda yüzümde ki tebessümü ve kalbimdeki mutluluğu ne anlatabilirim ne tarif edebilirim. Cuma gün ki buluşmaya gelemedim bunun için zaten ayrıca üzüntülüyüm ama bazılarınız bilir bazılarınızda zaten haberini alacaktır ki 30 Aralık 2012 'de ( Yani bugün malum saat 00:00 'i geçti ) NİŞANLANIYORUM Aile arasında ufak bir söz ve nişan bir olacağı için sizleri düğünüme davet edeceğim, yoğunluğumdan dolayı pek aktif olamıyorum kusuruma bakmayın. :) Yalnız ;

SİZ VARYA SCW AİLEM, SİZLER İÇİN NE DEĞER BİÇİLEBİLİR NE DE BİR BAŞKA ŞEY İÇİN VAZGEÇİLEBİLİRSİNİZ. SİZLER BİRTANESİNİZ BE!
Gönlümün Paşası, Başımın Tacısınız. Büyüklerimin Ellerinden, Küçüklerimin Gözlerinden Öpüyorum...

Geri
Üst Alt