Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice mutlu yaşlara KİREÇ

nice mutlu senelerin olsun beyaa

Benim Güzel Kardeşim Allah Keyfinden Gülen Yüzünden Hiçbirşey Eksiltmeden Sağlıkla Nice Yaşları Yaşamanı Nasip Etsin İyki Doğdun ve İyki Bizimlesin bea :) :drink::birthday::cake:

Mutlu yıllar Murat iyiki doğdun kardeşim..

Nice mutlu senelere kardeşim

Sent from my iPhone using Tapatalk

epinize ayrı ayrı teşekkür ederim beyaa. aranızda olmak ve hatırlanmak güzel de, zamanın akıp gitmesi adama koyuyo be...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

epinize ayrı ayrı teşekkür ederim beyaa. aranızda olmak ve hatırlanmak güzel de, zamanın akıp gitmesi adama koyuyo be...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu yaşalara....

İyiki Doğdun Kireç :)

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yaşlar dostum

nice senelere Murat

nice nice senelere kardeşim :birthday:

nice mutlu senelerin olsun beyaa

Nice mutlu yaşlara adamım beyaa @kireç:birthday::birthday::birthday:

Nice mutlu yaşlara Murat kardeşim... :)

Benim Güzel Kardeşim Allah Keyfinden Gülen Yüzünden Hiçbirşey Eksiltmeden Sağlıkla Nice Yaşları Yaşamanı Nasip Etsin İyki Doğdun ve İyki Bizimlesin bea :) :drink::birthday::cake:

Mutlu yıllar Murat iyiki doğdun kardeşim..

Biraz geç kaldım. Nice sağlıklı, mutlu yaşlara Murat.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt