Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice mutlu yaşlara Maviş

Nice mutlu sağlıklı yıllara muhammet abi

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

Nice mutlu yaşlara kardeşim..

@Maviş
Çok çok teşekkür ederim hepiniz benim için çok değerlisiniz sağolun varolun heleki sizin gibi değerli dostlarımı tanimisim
vay muhammedcim doğum günün kutlu olsun rabbim sağlık huzur versin ...sevdiklerinle nice güzel yaşlara...

Nice yillara saglikla hepberaber insallah

Burda Bitmez..

Kardeşim doğum günün kutlu olsun Rabbim sağlık huzur mutluluk versin ailen ve sevdiklerinle nice mutlu yaşlara her şey gönlünce olsun

Güzel abim bnm. SCW nedir öğretip bizi bu aileyle tanıştıran koca yürekli güzel insan. İyiki doğmuşsun. Ömrün boyunca mutlu ol. O güzel enerjinle etrafında hep olalım inşallah. Seni seviyoruz can abim.

doğum gününüz kutlu olsun. sağlıklı yıllara abi.

Muhammet basgan bikere yetmedi bidaha kutlayim iyiki dogdun mutlu yillar dilerim ailen yanjnda scw büyük bir aile senj seviyoruz baaşşggaaaannn!!!!

Burda Bitmez..

adamın hası güzel insan iyiki seni tanımısım iyiki senin gibi bir abim dostum var yengem ve prenseslerle nice mutlu yıllarınız olsun kimseye bukadar uzun yazmam :D sana torpil geçtim ;)

Nice mutlu yıllar abi senin gibi mükemmel bir insan tanıdığım için çok şanslıyım
Allah sevdiklerin ve sevenlerin ile birlikte uzun ömürler versin

kurye ile elden teslime verildi

16cdf48

doğum günün kutlu olsun güzel insan, ailecek huzurlu mutlu sağlıklı yıllara inşallah, selamlar sevgiler abi.

Muhammet abi Doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerini ile beraber nice mutlu sağlıklı huzurlu yaşların olsun
936b3f2071b1b2f9c8a8a463422ea97f.jpg

16 L 5046

nice yıllara abi allah sevdiklerinle ve SCW ile geçireceğin güzel yıllar nasip etsin iyki doğdun.

Abim nice mutlu senelere seni tanidigim icin cok mutluyum guzel insan insallah uzun yilllar surer abi kardesligimiz seviliyorsun abim tabi sadece bugun deil herzaman

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah C.C. Sıhhat ve afiyetli Hayırlı ömür ve Hayırlı ahiret nasip etsin kardeşim

Geri
Üst Alt