Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice Mutlu Yıllara atay78 (burak)

altıpatlar

Kayıtlı Üye
değerli arkadaşım doğum günün kutlu olsun nice güzel yıllara.. [MENTION=23360]atay78[/MENTION]

abı cok tesekkur edrım ya saat 12 ıtıbarıyle 25 yasına gırıyorum ne mutlu bana buyudukce buyuyorum :D

[MENTION=23360]atay78[/MENTION] nie yaşlara allah seni annene babana eşine dostuna nasıp etsin.. Leonunla guzel yıllar saglıklı gunler dilerim arkadasım:) dooom günün kutlu olsun:)

Nice mutlu yaşlara kardeşim,iyiki tanımışız seni iyiki aramızdasın..

Doğum günün kutlu olsun kardeşim, nice mutlu güzel yıllara..

Aboooo bileydim Leon şeklinde pasta yaptırırdım sana :cool: Ama bilemedim sen yarın pasta alda yiyek bari :p
Şaka bir yana mutlu yıllar kardeşim şimdiden...

Doğum günün kutlu olsun kardeşim, nice mutlu güzel yıllara..
sagolasın kardesım
Aboooo bileydim Leon şeklinde pasta yaptırırdım sana :cool: Ama bilemedim sen yarın pasta alda yiyek bari :p
Şaka bir yana mutlu yıllar kardeşim şimdiden...
bıldın len ıste daha yarınıda kapsıyor bu dogum gnu gec kalmıssın sayılmazsın senın canın sagolsun ıstedıgın pasta olsun tebrık ıcınde ayrıca tesekkur edrım ıyıkı varsınız ;)

:birthday::birthday::birthday:nice senelere kardesim

Geri
Üst Alt