Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice mutlu senelere kardesim @mehmet_one

koray Tc

Forumdan Uzaklaştırıldı
Nice mutlu senelere kardesim insallah bundan sonrada cok dpgum gunlerini beraber kutlariz scw sayesinde tanistik insallah bir omur boyuda birlikte oluruz yeni yasin kutlu olsun kardesim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nice mutlu senelere kardesim insallah bundan sonrada cok dpgum gunlerini beraber kutlariz scw sayesinde tanistik insallah bir omur boyuda birlikte oluruz yeni yasin kutlu olsun kardesim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne çabuk 1 yıl geçti memedim... :) rabbim uzun ömürler versin doğum günün kutlu olsun @memet_one

@memet_one iyi doğdun iyiki tanımışım seni adamım ailenle nice güzel senelere...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nice mutlu yaşlara kardeşim

Saglikli nice yillara hep beraber insallah @mehmet_one kardesim

Burda Bitmez..

nice güzel yılların olsun ıyıki tanımısım dedıgım nadır kişilerdensin.

Hepinize sonsuz teşekkürler arkadaşlar böyle bir ailede olmak herkese nasip olmaz ben bunu her geçen sene daha çok yaşıyorum ve içimdeki sevgi harmanlanıyor
Bu arada @koray Tc @bayleon @Mestan @Brs39
ve Gebze grubumuzda olan bütün arkadaşlar,eşimle ortaklaşa yaptıkları doğum günü sürprizi için çok sağolun ömrümün unutulmaz bir anıdır benim için

Ekli dosyalar

• IMG-20160115-WA0059.jpg
    IMG-20160115-WA0059.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 18
Geri
Üst Alt