Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nice Hep Beraber Güzel Yıllara SCW Ailesi

Güzel günler geçirdim ve sizler ile daha nice güzel günler geçireceğiz İnşallah büyük SCW ailem

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu ailenin sıcaklığını bulduk ve tadını aldık. tadı da damağımızda kaldı. bu yüzden ne zaman bi buluşma bi organizasyon olsa orda olmak için bütün imkanlarımızı zorluyoruz. % 1 olan ihtimali % 100 yapmışlığımız da war...
kocaman bir SCW Ailesiyiz...

Herkesin aynı düşüncelere sahip olması çok güzel ve mutlu edici birşey facebook sayfamızdan resimlere bakıyordum birsürü şey yapmışız hep beraber hepsinde bir anı var org gecesi sabaha kadar uyuyamadığımı bilirim ben sabah buluşma var org var diye umarım yakın zamanda gene hep beraber güzel bir organizasyona imza atarız...
Hepinizi seviyorum arkadaşlar hepiniz ayrı ayrı güzelsiniz:tşk:

Çok güzel ya, hepinizi çok seviyorum. Alayınız adamsınız, sizinle gözüm kapalı her yerde.... Var Ol SCW !!!

Geri
Üst Alt