Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nişan - Düğün fotoğrafçısı Ankara

sourson

Kayıtlı Üye
Malum kızı istedik aldık :) pazar günüde nişan gibi bişiler yapcaz da bi fotoğrafçı ayarlasak hem nişanı hem düğünümüzü çekse tanıdık varmıdır? bi de albüm felan yaptırmak mı gerek bilemedim ya zor işlermiş:) bekarlık :cool: sultanlık ya başımıza bela aldık Fotoğrafçı konusuda yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler SCW :D

Soner haftaya cumarteside benim söz var nişana daha çok var ama bende dur bakalım nasıl olacak sen bir adım önden gidiyorsun seni takip edeyim bende:)

Soner haftaya cumarteside benim söz var nişana daha çok var ama bende dur bakalım nasıl olacak sen bir adım önden gidiyorsun seni takip edeyim bende:)

hadi sen beni takip ettin de ben kimi takip edecem :D ama çok zor işlermiş Görkem ya nişan söz hepsi bi arada yapıyoruz maksat adı konsun :) bi alışverişe çıkda görim seni kartlar patladı çok şükür:eek: bişey olursa sorarsın:)

arkadaşlar öncelikle tebrik ederim ama iyice bir düşünün derim :) imzaya kadar kaçmak için vakit var :)

düşün düğün nere kadar abi angut olduk:D ama şemsiyeyi baya hissetmeye başladım ben puhaha

yok kardeşim şaka bir tarafa tatlı telaşlar bunlar ama çoğu zaman olduğu gibi maddiyata bakıyor ve insan ona yoruluyor bence Allah yardımcınız olsun Allah evlenenle ev analana yardım edermiş. her şey gönlünce olsun :)

Hayırlı olsun...Nişan için bir albüm yaptırabilirsin...Albüm fiyatları albümüne göre değişiyor...Sonra düğün için yine bu sefer güzel bir albüm gerekecek...İstersen kına ve düğün karışık albüm yaptırabilirsin,maliyetten kurtulmak için..:cool:

Hayırlı olsun...Nişan için bir albüm yaptırabilirsin...Albüm fiyatları albümüne göre değişiyor...Sonra düğün için yine bu sefer güzel bir albüm gerekecek...İstersen kına ve düğün karışık albüm yaptırabilirsin,maliyetten kurtulmak için..:cool:

hertürlü yapılacak yani :) kurtuluş yok artık onuda yaparız napalım alıştık:)

Geri
Üst Alt