Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ngk iridum bkr7 buji

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Bocanegra aracim icin aldigim bujilerimi aracimi sattigim icin kullanmak nasip olmadi.150tl fiyati vardir.hic kullanilmamistir.ilgilenenler 05374058442 numarasindan ulasabilirler.

Bocanegra aracim icin aldigim bujilerimi aracimi sattigim icin kullanmak nasip olmadi.150tl fiyati vardir.hic kullanilmamistir.ilgilenenler 05374058442 numarasindan ulasabilirler.

bu buji ne işe yarıyor diğerine göre artıları neler aceba

öncelikle hayırlı satışlar dilerim
ürün sıfırmıdır resimlerini rica etsem 1.4 tsı leon aracıma uyum sağlarmı
son fiyat özelden rica etsem teşekkürler...

öncelikle hayırlı satışlar dilerim
ürün sıfırmıdır resimlerini rica etsem 1.4 tsı leon aracıma uyum sağlarmı
son fiyat özelden rica etsem teşekkürler...

Uyum sağlar ancak yazılımsız araçta gereksiz. Yazılımlı araçlarda ateşleme yetersizliğini gidermek için kullanılır. Ömrü orjinal bujilere göre daha azdır

Hayırlı satışlar. Ben de merak ediyorum, bizim bujilerden farkı nedir?

Geri
Üst Alt