NFS Shift 2 Unleashed çıkıyor .. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

NFS Shift 2 Unleashed çıkıyor ..

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
29 Martta çıkıyor arkadaşlar, bir kac trailer ekledim.. Cupra duruyor mu acaba :)

yarışçı chris rado nun pistlerdeki virajların tehlikeleri üzerine açıklamalarını içeren son çıkan promosyon videosu:

bu da rüzgar tanrısı huayra trailer i:) :

- 48 -

Kayıtlı Üye
41 yaşındayım hala hastayım bu oyunlara..
beni masrafa sokacaksınız..
pedal direksiyon seti macbook projeksiyon bağlantı kabloları...toplam 300 lirayı bulur bide oyun parası var...
offf keyfe bak ondan sonra çıkmam bir daha evden

rallier_61

Kayıtlı Üye
direksiyon seti benim de hayalim ama almışkem momo veya logitech in sağlamlarından almak lazım:)
ben de şimdi nfs shift çekiyordum torrentten,sömürdü tüm network u :p hot pursuit sarmadı,shifte yöneldim ama onun da 2si yoldaymış...

- 48 -

Kayıtlı Üye
valla bende indiririm de önce logitech den almam lazım sonra...

RedLeoN

Kayıtlı Üye
Oyun muhteşem ötesi olmuş.İyi bir pc niz var ise grafikleri sonuna kadar dayadınızmı tadına doyum olmuyor.Herkese tavsiyemdir.İlk shift oyunundan sonra Shıft 2 de sürüş dinamikleri çok daha iyi olmuş aracın yolu tuttuğunu ve limitinin nerede olduğunu çok iyi hissediyorsunuz.İyi bir direksiyon seti şart oldu.Haftasonu Logitech G27 ile oynama fırsatım da oldu bağımlılık yaratıyor.GT5 faciasından sonra bu oyun araba yarışı tutkunlarını tatmin edecektir.

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
Oyun muhteşem ötesi olmuş.İyi bir pc niz var ise grafikleri sonuna kadar dayadınızmı tadına doyum olmuyor.Herkese tavsiyemdir.İlk shift oyunundan sonra Shıft 2 de sürüş dinamikleri çok daha iyi olmuş aracın yolu tuttuğunu ve limitinin nerede olduğunu çok iyi hissediyorsunuz.İyi bir direksiyon seti şart oldu.Haftasonu Logitech G27 ile oynama fırsatım da oldu bağımlılık yaratıyor.GT5 faciasından sonra bu oyun araba yarışı tutkunlarını tatmin edecektir.
alalım o zaman, shifti almıştık, ps3 olduğundan grafik sorun değil :) cupra duruyo mu

YCO

Kayıtlı Üye
bugün gördüm oyunu D&R'da..nedense çok itici geldi.. :)

Üst Alt