Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neymiş İbiza iyi arabaymış! Tamamen YALAN

Hayırlı olsun güle güle güzel günlerde kullanman dilegimle :)

Hayırlı Ugurlu Olsun Güle Güle Kullan:eek:key:

değiştireyim teşekkür ederim iyi niyetleriniz için. yalnız bugün dikkatimi çekti de el freninin altında ufacık bir boşluk var ve aradan kablolar gözüküyor anlam veremedim:)

Tuğra 'nın dediği gibi " Seat yaparda kötü olurmu " :eek:key: El frenin o alt kısmında ki boşluk bende de var yalnız benim orada nasıl söylesem deri gibi birşeyle kapatılmış. Hayırlı olsun bu arada :) Allah kaza bela vermesin, tabanın yere düz bassın. Bunun dışında nazarında hayırlı olsun ;) Allah daha kötüsünden korusun.

ALLAH kaza bela vermesin.
Hocam başlığı gördüğümde "ne diyor bu dedim" kendi kendime :D Hatta açayım da ibizaya laf attıysa ben de ona laf atayım dedim :D ama bir baktım arabayı övmüşsün :D
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bence bu paraya böyle bir araba sahibi olduğun için çok şanlısın, şanslıyız. El frenini çektiğimizde oluşan o ufak boşluk bende de var malesef ancak çok fazla kafaya takmıyorum çünkü ne de olsa el freni çekikken araba da olmuyoruz :D

aracın hayırlı olsun
böyle başlık atılırmı ya gene delini biri geldi uğraşacağız bakalım diyordum ki konu içeriği hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı, :)

Geri
Üst Alt