Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

new seat ibiza style plus 1.2 tsi FR görünümüne kavuştu :)

Gündüz farları mevcut kardeşim fr logosu sendeki vidalı somunlumu somunlu deilse yapıştırmalar tutmaz kaputu kaldırdığında ufak perçinler var 3-4 tane çıkardınmı elini içine sokul sıkarsın lokmayla
[doublepost=1461245321,1461245264][/doublepost]
Eyvallah abim Allah razı olsun

:) tarifiniz üzre oyle yaptım gayet de guzel oldu sagolasın..

@smlphvln maaşallah gayet guzel olmus bi jantlar eksık tavsiyem 17 durban janlar gayet iyi yakışır.
Eyvallah kardeşim çok sağol jant arayışım var fakat maddi durum oek musait değil inş kısa zamanda oda olacak ;)
[doublepost=1461800157,1461800093][/doublepost]
Valla çok begendim aynı araç bende de var aklimdakilerin örneğini görünce ne yalan söyleyim sevindim emeginize sağlık süper olmuş :)
Eyvallah kardesım sagol fazla bozmadan olabılecek yakısabılecek olanı yapmaya calıstım guzelde oldu acıkcası bı jantlarımız eksık kısmetse oda olacak ıns

Eyvallah kardeşim çok sağol jant arayışım var fakat maddi durum oek musait değil inş kısa zamanda oda olacak ;)
[doublepost=1461800157,1461800093][/doublepost]
Eyvallah kardesım sagol fazla bozmadan olabılecek yakısabılecek olanı yapmaya calıstım guzelde oldu acıkcası bı jantlarımız eksık kısmetse oda olacak ıns
Vaktiyle oda olur acleye gerk yok sonra yapck bisi kalmiyor daha skıcı ozman iste :)

Geri
Üst Alt