Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New ibiza cupra gormek istiyenler...

zafa38

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dogusla surekli iletişim halindeyim ocagın 2. haftası Tr ye gelicek olan ilk cupra birbucuk aya yakındır gecikti en son cuma semunla bakmaya gidicektik yine 2 gunluk bir gecikme olmus gumrukte takılmış arac... Bu cuma dogustaydım pazartesi veya salı beyaz ibiza cuprayı showrooma koyacaklar fakat arabanın sahibi olucagından kapıları kilitli olucakmıs ama aracı satın alanlara veya kaporasını verenlere ozel olarak içi acılıcakmış... Diger gelen ibiza cupranın (Furia Gri Olan) sahibi aracın sergilenmesine izin vermemişki bende olsam vermezdim... Beyazı gormek isteyen arkadaslar dogusa gidip bakabilirler beyaz olan araca... Bu ilk gelen arac inanılmaz derecede gecikti inş benimki boyle olmaz yoksa almaktan vazgecerim gercekten. Ayrıyeten yakında gelecek arabalardan Leon cupra varmış showroom için içi dısı agzına kadar doldurmuslar...Haberiniz olsun diye yazdım...

bu dogus oto nerde maslak büyükderede olanmı?

Evet dogus plaza cok buyuk biryer maslak otomotion die geciyor...

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:20 ----------

Galiba araba pzt gumrukten cekilir salı ogleden sonra hazır olur gibi geliyor bana...

abi şimdi showroom'a girip ben "new" Ibiza Cupra'yı görmek istiyoruz mu dicez.. :D :D

seninki ne zamana geliyor meraktan çatlıyorsundur şimdi :)

Bir Türkçe Öğretmeni adayı olarak düzeltmek isterim ''İstiyen'' değil; ''İsteyen'' :)

seninki ne zamana geliyor meraktan çatlıyorsundur şimdi :)

benimki marın 2. ila 4 haftası arası gelicek ama kesin benimkide bole gecikicek bende vazgecicem o olucak sanssız adamım ben...

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

Bir Türkçe Öğretmeni adayı olarak düzeltmek isterim ''İstiyen'' değil; ''İsteyen'' :)

:) tesekkur ederim duzeltme için adminlerimiz duzeltirler oyleyse...

belki o zamana polo gti getirirler showrooma direkt :D

benimki marın 2. ila 4 haftası arası gelicek ama kesin benimkide bole gecikicek bende vazgecicem o olucak sanssız adamım ben...

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:43 ----------

:) tesekkur ederim duzeltme için adminlerimiz duzeltirler oyleyse...

valla yanlıs anlama ama. siz sözlsme yapmadınızmı bu nasıl iş. öyle kafalarına gore nasıl geciktiriyolar ona gore maddi yaptırımları olması lazım..

Geri
Üst Alt