Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NEW CAR . İbiza H(C)upra

maşallah çok şık duruyo allah kaza bela vermesin

maşallah çok şık duruyo allah kaza bela vermesin
maşallah guzel gunlerde kazasız belasız kullan:eek:key:amerıkan parklar once yanlarda sonra ust ve mercege gırmıs sanırım cok guzel olmuş ayrıca hıc oyle amerıkan gormedım orjınal farlarmı onlar ben parklara bayıldım,aynalarda sıyah daha bı şık ssankı:eek:key: ılk gordugumde golf topu desenı gıbı geldı ama her ne olursa olsun cupra baska bı olay:cool:

Maşallah Allah kaza bela vermesin çekimler ve proshop da güzel olmuş :)

dilekleriniz için teşekkürler
aynalar golf topu deseni gündüz farkalrı turuncu yapıldı sürekli park gibi yanıyor far acık degilken ayrıca parklarda baglandı far acıkken onlarda yanıyor

resimler mi arabayım güsel göstermiş araba mı çok iddalı seçemedimm çoook güsel maşallah süperr

MAŞALLAH Ateş ediyor...:eek:key:

Çık güzel maşallah güle güle kullanın aracı ikinci el mı almıştın 45 yada 50 yasında bir Abi'den ismini şimdi hatirlayanadim da tekrar güle güle kullanın kazasiz belasiz

Geri
Üst Alt