Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

New Bi-Xenon

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sımdı duydugum bır surprızı sızınle paylasmak ıstıyorum okulda kur gecme hedıyesi olarak amcam aracıma ne ıstersen yaptırcam dedı bende bi-xenon far ıstedım ve orjinal yaptırıcam ya vosmer de ya mbu da fiyatka ilgili bir bilginiz var mı acaba ve tavsiye edermısıniz sonucta sonradan taktırıcam ıcın orjinal bile olsa problem yasarmıyım yoksa saglıklı bır sekılde kullanırmıyım??

5000 tl ye yakın bi ücreti var sorun yaşamazsın öyle amcaya can kurban :)

sağlıklı bir şeilde kullanırsınız fiyatı 2.200 TL idi en son sadece farın çifti.. Sürüşe duyarlı olması için beyin felan gerek onlarda eklersen 5.000 TL buluyor diye biliyorum :D

sağlıklı bir şeilde kullanırsınız fiyatı 2.200 TL idi en son sadece farın çifti.. Sürüşe duyarlı olması için beyin felan gerek onlarda eklersen 5.000 TL buluyor diye biliyorum :D

anladım pekı soyle bırsey sorsam ıllaki bunun suruse duyarlı olması gerekır mi?

onları servisten iptal ettirebilirsin :) ben ettirdim mesela..

Geri
Üst Alt