Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

NeuSpeed P-flow Filtre Kiti audi TT - GTI - CUPRA - S3

hangı ara geldı de taktın cıkarıp satıyosun olm :D

hangı ara geldı de taktın cıkarıp satıyosun olm :D

dün taktırdım canım hatta dump valvede aldım da sesi çok kafamı ütüledi hevesim kursağımda kaldı satıyorum o yüzden :)

Stage 1 + dump valve + kutu içi bu kombinasyonla gezmeye karar verdim fazlası kulaklarıma zarar :D

hayırlı satışlar...

hiç sorma can leon varken benim hava filtresinde de deli bir ses vardı uzun yolda mahvediyordu..140 la giderken fena peş peşe gelen ses belli km den sonra kafanın içine ediyor..hakan da öyle mi bilmiyorum tabi

hayırlı satışlar...

hiç sorma can leon varken benim hava filtresinde de deli bir ses vardı uzun yolda mahvediyordu..140 la giderken fena peş peşe gelen ses belli km den sonra kafanın içine ediyor..hakan da öyle mi bilmiyorum tabi

ben 3 sene kullandım abı o leonu hemde Fk marka delı ses veren fıltre ıle :) zevk renk meselesı tabı bana senfonı gıbı gelyodu fıltre sesı :)

ben 3 sene kullandım abı o leonu hemde Fk marka delı ses veren fıltre ıle :) zevk renk meselesı tabı bana senfonı gıbı gelyodu fıltre sesı :)

can bende çok seviyordum sesi..sadece uzun yolda yüksek hızda o ses kayboluyor...yoksa ara hızlanmalar...yüklenip o sesi aldığım hazı şu an alamıyorum...
hatta bir videomda arkadaşımın sesi de duyuluyor bi tane de ben taktıracam kendime bunlardan diyor..
ben yeri geliyor müziği kapatıyorum..
şu an bile ses yaptım bu araca turbo nun sesi egzoz dan çıkıyor..3 bin devir üstü vakumlu bir sesi var

hayırlı satışlar Hakan.. :eek:key:

Geri
Üst Alt