NeuSpeed P-flow Filtre Kiti audi TT - GTI - CUPRA - S3 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

NeuSpeed P-flow Filtre Kiti audi TT - GTI - CUPRA - S3

HaKo

Kayıtlı Üye
hangı ara geldı de taktın cıkarıp satıyosun olm :D
dün taktırdım canım hatta dump valvede aldım da sesi çok kafamı ütüledi hevesim kursağımda kaldı satıyorum o yüzden :)

Stage 1 + dump valve + kutu içi bu kombinasyonla gezmeye karar verdim fazlası kulaklarıma zarar :D

- 48 -

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar...

hiç sorma can leon varken benim hava filtresinde de deli bir ses vardı uzun yolda mahvediyordu..140 la giderken fena peş peşe gelen ses belli km den sonra kafanın içine ediyor..hakan da öyle mi bilmiyorum tabi

kurtbil

Kayıtlı Üye
hayırlı satışlar...

hiç sorma can leon varken benim hava filtresinde de deli bir ses vardı uzun yolda mahvediyordu..140 la giderken fena peş peşe gelen ses belli km den sonra kafanın içine ediyor..hakan da öyle mi bilmiyorum tabi
ben 3 sene kullandım abı o leonu hemde Fk marka delı ses veren fıltre ıle :) zevk renk meselesı tabı bana senfonı gıbı gelyodu fıltre sesı :)

- 48 -

Kayıtlı Üye
ben 3 sene kullandım abı o leonu hemde Fk marka delı ses veren fıltre ıle :) zevk renk meselesı tabı bana senfonı gıbı gelyodu fıltre sesı :)
can bende çok seviyordum sesi..sadece uzun yolda yüksek hızda o ses kayboluyor...yoksa ara hızlanmalar...yüklenip o sesi aldığım hazı şu an alamıyorum...
hatta bir videomda arkadaşımın sesi de duyuluyor bi tane de ben taktıracam kendime bunlardan diyor..
ben yeri geliyor müziği kapatıyorum..
şu an bile ses yaptım bu araca turbo nun sesi egzoz dan çıkıyor..3 bin devir üstü vakumlu bir sesi var

Üst Alt