Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nereden temin edebilirim?(YAY)

trk_1990

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar en sonunda eibach 35mm yay almaya karar verdim. Forumdaki arkadaşların söylediklerini süzgeçten geçirip bu kararı aldım. Arabam Seat Leon 2012 1.4TSI FR aracıma uygun ve orjinal markalı yayı nereden alabilirim?

NOT: Aracın yay kodunu buldum.
Pro-Kit

Pro-Kit (E10-81-009-04-22)

Ön düşürülmesi: 30 mm Arka düşürülmesi: 30 mm Axel-Yük Ön: 1022,0 Axel-Yük Arka: 965,0

Şimdi nereden alacağım kaldı.

Son düzenleme:
Eibach distribütörü dp-tuning olması lazım

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

distbiritörlerde tam uc kağıtcı olmuş.golf yayını sakın alma...sipariş ettirin kapora verin

distbiritörlerde tam uc kağıtcı olmuş.golf yayını sakın alma...sipariş ettirin kapora verin
Abi kodla seatın yayını aldım. Eibach 3.5cm çok memnunum. Konfor ve yok tutuşu çok iyi seviyeye geldi. Çukurlara girince aracın sallanması çok ciddi derecede azaldı. Bizzat leona uygun katalog koduyla aldım.

Geri
Üst Alt