Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nerede bu cordobacilar?

quArd

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar nerede bu cordobacılar?:mad:
Sadece sorunlarınızı çözmek içinmi geliyorsunuz..?:rolleyes:
Ses verin seees
:eek:key:
Her yer leoncu dolu yaw (leoncu arakadaşlar alınmasın da, sayıları bayaa bi fazla:D)

Arkadaşlar nerede bu cordobacılar?:mad:
Sadece sorunlarınızı çözmek içinmi geliyorsunuz..?:rolleyes:
Ses verin seees
:eek:key:
Her yer leoncu dolu yaw (leoncu arakadaşlar alınmasın da, sayıları bayaa bi fazla:D)

Daha Önceki senelerde çok aktif Cordobacı arkadaşlarımız vardı gene burdalar ve arabalarını satmadılar hatta bir iki yöneticimizin hala kullanıyor bildiğim kadarıyla görünce muhakkak yazarlar ama cordobanın nasıl bi araba olduğunu karsın -30 derecelik hava koşullarında öğrenmiş biri olarak bende görnülden cordobacıyım ve burdayım:eek:key:

Daha Önceki senelerde çok aktif Cordobacı arkadaşlarımız vardı gene burdalar ve arabalarını satmadılar bildiğim kadarıyla hatta bir iki yöneticimizin hala kullanıyor bildiğim kadarıyla görünce muhakkak yazarlar ama cordobanın nasıl bi araba olduğunu karsın -30 derecelik hava koşullarında öğrenmiş biri olarak bende görnülden cordobacıyım ve burdayım:eek:key:

yürü bee :)
açıkcası bende 15-20 günlük bi kullanıcıyım ama arabanın özellikleri beni mest etti :)
keşke yeni üretimleri olsaydı :mad:
bu arada hiç leon kullanmadım hee

yürü bee :)
açıkcası bende 15-20 günlük bi kullanıcıyım ama arabanın özellikleri beni mest etti :)
keşke yeni üretimleri olsaydı :mad:
bu arada hiç leon kullanmadım hee

Önümüzdeki yıllarda olacağını düşünüyorum ben çünkü Toledo da Cordoba da fenomendir üretildiği yıllarda Seat Bu Modellerini satışa sürmezse çok büyük ticari bir hata etmiş olur..

Önümüzdeki yıllarda olacağını düşünüyorum ben çünkü Toledo da Cordoba da fenomendir üretildiği yıllarda Seat Bu Modellerini satışa sürmezse çok büyük ticari bir hata etmiş olur..

birde sinir olduğum nokta ne biliyormusun çevremdeki örümcek beyinli insanların "neden aldın o arabayı satamazsın ki, tutulmuyor" demeleri
arkadaş sen galerimisin ki al sat için araba arıyorsun
ben binmek için konfor için arıyorum
binse arabadan inemeyecek adam zevkten lap lup konuşuyor :kizgin::kizgin::D

hayırlı olsun cordoba hakkında öğrenmek istediğin ne varsa ben burdayım:)

hayırlı olsun cordoba hakkında öğrenmek istediğin ne varsa ben burdayım:)

işte bu yaaa sonunda bi cordobacı
varya altın bulmuş gibi sevindim :D
ilk sorum 2005 cordobamı aldığım sahibi signo dedi ama kullanım klavuzunda STYLA4P55 yazıyor benim araba stylancemi?
özellikleri: d.klima, hız sabitleyici, 4 cam otomatik, ön yolcu koltuğunun altındaki çekmece vs gibi sence bunun modeli ne?

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin :)

Geri
Üst Alt