Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neptune Thalassa Yola Çıktı Geliyor...

elgeneral

Kayıtlı Üye
Uzun bir Bekleyişden sonra Sipariş Verdiğim Leon 1.2Tsi Arabam Bugün İtibari ile Efesan'a Doğru Yola Çıktı Geliyor
18 Mayıs Tahmini Geliş Zamanı Denildi Araç Bekleyen arkadaşlar var ise Benim Gibi Hayırlı olsun Az Kaldı Sabredin :)))

Uzun bir Bekleyişden sonra Sipariş Verdiğim Leon 1.2Tsi Arabam Bugün İtibari ile Efesan'a Doğru Yola Çıktı Geliyor
18 Mayıs Tahmini Geliş Zamanı Denildi Araç Bekleyen arkadaşlar var ise Benim Gibi Hayırlı olsun Az Kaldı Sabredin :)))
hayırlı uğurlu olsun..yeni aracınla seçim zamanı ankarada buluşma olacak buyuk ihtimal... sizleri aramızda görmek isteriz ölesine tanışma buluşması ,katılırsanız sevinirim tşkler

Şimdiden hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız...

Hayırlı olsun kazasiz belasız binmen dileğiyle Güle güle kullan ;)

Hayırlı olsun benim araçta bu sabah efsana geldi aynı şekilde 1.2 tsh bu hafta içi inşşallah teslim alcam

iPhone Emre

ben daha teslim alamadım malum bir süre işlemler için bekleniyor bir süre de kara yolunda geçiyor bildiğiniz gibi, ayrıca Neptune illiad gemisi de pazartesi limana araç boşalttı bu gemide de araç olanların geldiği söyleniyor daha beklemedeyiz umarım zam süprizi yaşamadan alırız aracımızı...

Geri
Üst Alt