Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nefes

Şimdi geldik filmden, güzel olmuş izlenilmesi gerekir.

Bence kesinlikle izlenmeli.Çok hoş.Ağladım,çok kafam bozuldu,hala bozuk.Bazı gerçekler sınırdaki 34 şerefsizi karşılamakla yok olmuyor...

Bende az önce geldim filimden her T.C vatandasının bu filmi izlemesi sart diye düşünüyorum.Ağladım resmen beni acaip etkiledi...
Bu filmi netten indirme sansımız varmı ailemdede izlemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Bende az önce geldim filimden her T.C vatandasının bu filmi izlemesi sart diye düşünüyorum.Ağladım resmen beni acaip etkiledi...
Bu filmi netten indirme sansımız varmı ailemdede izlemek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Evet bende netten izlemek istiyorum malum ingilterede olunca...

Atillacım elimizden geldiğince böyle yapımlara karşı korsan kullanmamalıyız.Sonuçta hani çoğu filmin kazancı beni ilgilendirmez ama bu film sonuçta herkesin anlatamadığı gerçekleri anlatıyor.Biraz bekle cd'si çıkınca alıp izlersin.

Atillacım elimizden geldiğince böyle yapımlara karşı korsan kullanmamalıyız.Sonuçta hani çoğu filmin kazancı beni ilgilendirmez ama bu film sonuçta herkesin anlatamadığı gerçekleri anlatıyor.Biraz bekle cd'si çıkınca alıp izlersin.

Onuda alırım kardesim sorun değil gerekirse 10 tane alır hediye ederim cevreme ben ailemle hemen izlemek istedim ondan dedim:)

mukemmel otesi bi film.askere gidecekler izlemezse daha iyi olabilir :)

Ben o anlamda demedim abi yanlış anlaşılmasın. Benim bassetiğim şey film yapımcılarının duyguları kullanarak kar yapması/para kazanması. :)

Herhalde ki adamlar kar edecekler Alp bunu nasıl edecekleri onları ilgilendirmiyor adamlar bir konu seçmişler kurgulamışlar ve çekimlerini yapıp montajlayıp sunuma koymuşlar. Titanic te duygularla oynadı ama kimse bunu sorgulamadı ve sende gittin izledin. Bu aklınada gelmedi eminim ? :)

Ben daha gidemedim umarım bu pazar cebi delik olmayan pantolonumu bulurum da izlerim filmi :D

Geri
Üst Alt