Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden VW?Karsılıklı toyota corolla vw jetta karsılaştırma

daha onceden acılsıyda sılınebılır gormemısım

Evet Mehmet abi hemde bugün açıldı izledim hayli komik içler acısı bir mühendislik....

turkiyede'ki corollalar da bu kadar kotu mu bilmiyorum ama amerikadakiler gercekten kotuydu..
amerikada kimse corolla'nin yuzune bile bakmiyor.. jetta tabiki de cok daha iyi :)

ama ben yınede sevıyorum su cekık gozlerı

diğer karşılaştırmalar eyv. doğru ama ön çamurluk olayı biraz farklı bi durum çünkü bazı markalarda plastik ön çamurluklar..ve kaç tanesi bilmiyorum ama NCAP'ten 5 yıldızlı araçlar var içlerinde..zaten kazası sırasında akordiyon olması istenir ön çamurlukların..

jetta ülkemizdede corolladan 5 gömlek üstün 3 sene kullandım eniştemde 2009 corolla elegant vardı corolla dan inip jettaya binince a6 ya binmiş gibi oluyodu

corolla
1- yol sesi alır
2-kaportaya bastırırsan dayanırsan çökme yapar
3-1.4 d4d motor kalkışlarda çok vasat 4. vitese kadar strese sokar sizi
5-yol tutuşu zayıf güven vermez
6-camlar yarı açıkken lakırtı yapar
7-donanım fakiri
8-servis ücretlerinin yüksek olması
bence alman japonu her türlü yer

Geri
Üst Alt