Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

neden TSİ :)

evet Emre düşünüyorum ama sadece düşünüyorum. şu anda amaç 5lt ortalama değil benim için, 5li değerlerde 15bin lot :D:D aceleye gerek yok aga.

aldığın zaman bilgin olsn işte :D

buaralar zarar etmişsin zaten :D

o agırlıktakı aracı hem ıyı kaldırıyor hem tuketım acısındanda muthıs bır deger...

dünkü hareket kardan zarardı ama bugün epeyce telafi edildi, yarına da bugünkü gibi olur bi haber gelmezse açık kapanır usta. zarar değil sadece al sat işi bir türlü öğrenemediğim işlerden sorun orda. geçen 3 hafta al sat yapsaydım eldekinin alayı ile şimdi epeyce bi yükü tutmuştuk cesaret edemiyoruz işte. Allahtan mal sağlam çıktı.

Aldıımda bilgim olacak kadar tecrübe ettik Emre, iş almaya kaldı durduk yerde kaşınmayalım :)

Alp dur ben söyleyim, bizdekilere çok yakın ama daha az eğer dur kalk yapmazsan tabi. Dur kalklarda hiç şansı yok bizden fazla. Ama akıcı trafikte 80 civarı üst viteslerde gidersen 5li rakamları görebiliyormuşsun. Bunları daha önceki arkadaşlarımızdan DSG'li FR sahibinin yorumları idi. Cuprada da farklı olacağını sanmıyorum.

bırazdan sohbet bolumunde yorumlarımı yazıcam arkadaslar...

güzel değerler 6.vites olması tabi çok önemli etken. 80-120 km arasını her zaman severim hem cebe,hem cana yararlı :)

Geri
Üst Alt