Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden rusyada seat yok..?

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaklaşık 4 gündür rusya moskovadayım, 1 tane bile seat görmedim, o kadar avrupa araba var ama seat yok nedenini merak ettim doğsrusu...

Rastlamamışsınızdır. Yoksa rusların nette seat meeting videoları vardı sağlam toplanmışlardı:)

İki yıl önce iş amaçlı gitmiştim moskova'ya 4-5 tane Seat araç görmüştüm. Buradaki veya Fransada İspanyada ki kadar yaygın olmasada oradada seat'çı dostlarımız var :)

Agir modifiyeli takiliyorlarsa, geceleri cikip belli mekanlarda bulusuyor olabilirler. 2,5 sene Moskova'da yasadim, ben de fazla Seat gordugumu hatirlamiyorum, biraz lukse meraklarindan biraz da orada luks arabalar daha uygun fiyatli oldugu icin Seat cok fazla tercih edilmiyor olabilir.

puhahapuhahapuhaha keyfin yerinde abim tütütü maşallah :D

keyfimi bozmamaya çalışıyorum..nasılsın
15 tatil sonrası bir hafta sonu geleceğiz erzuruma bir transportes dolusu adam ile..aşağıda bir otelde kalırız..gündüz çıkıp kayarız düye düşündük..
rusyaya gidemiyoruz dedemana gelen rusyaya gidelim bari :))

keyfimi bozmamaya çalışıyorum..nasılsın
15 tatil sonrası bir hafta sonu geleceğiz erzuruma bir transportes dolusu adam ile..aşağıda bir otelde kalırız..gündüz çıkıp kayarız düye düşündük..
rusyaya gidemiyoruz dedemana gelen rusyaya gidelim bari :))
abi geldiğinde hele bi arama vallaha konuşmam :) sana bi cağ kebap yediriyim özlemişsindir :)

Geri
Üst Alt