Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Neden LEON?

muratleon41

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar.Seat LEON u tercih sebebiniz nedir? herkesin bi sebebi vardır sanırım.mesela benim bu oda kadar paramda olsa hepsinle leon alırım :) öyle yani. sizler buyrun arkdaşlar >>>

benzer bi konu olup olmadığına dair tereddütte kalsam da..

ben TSI'a tav olmuştum ilk testine çıktığımda..
Golf, Jetta ya da A3 almak istemediğim için de Leon aldım..
kaldıki nerdeyse aynı donanımlı A3 70K+ Lira civarına geliyodu ki saçmalık ötesi bi fiyat..

bence fiyat-performans olarak bakarsak bu segmentteki en başarılı araç.
Tamamen zevk meselesi ama bence kasası 1 serisi ve a3 ten çok daha çekici duruyor.öyle olmasa bile aynı paraya 2.el 1 serisi veya a3 almaktansa 0 km. leon almak çok daha mantıklı( benim için tabiki)

soru neden seat olsa daha iyi olurmu?yoksa sadece leoncular arasındamı geçmesini istersiniz:)

soru neden seat olsa daha iyi olurmu?yoksa sadece leoncular arasındamı geçmesini istersiniz:)

niye Cezmi Abi'm bak Yunus önce Toledo çıktı zaten diyo..
o nedenle aynı yere çıkıyo olay..sadece sedanı.. :)

Dış görünüş+Rakiplerine göre iyi donanım+Sorunsuz bir araç olması+viraj kabiliyeti

Ben alıcak olsam makyajsız kasa sportup alırdım =) Çünkü o fiyata,o donanımda,o güzellikteki tek araç :)

bu aile varken başka araç alınır mı:)

Neden Leon?
1.Donanım
2.Görünüm
3.Sürüş Keyfi
4.Fiyat
5.Kalite

Geri
Üst Alt