Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox ile iphone 3gs aux bağlantısı ile TV izleme

becerebilirsek süper, beceremezsek de dünyanın sonu değil:) cuma inşallah sorun çıkmaz da hallederiz.

Konuyu hortlatayım dedim:D

Bende flyaudio var,sanırım aux girişi geri görüş kamerası takılı olduğundan dolayı boşta değil,geri görüşü iptalmi etmek gerekir,yoksa paralel bir auxla olay çözülebilirmi.Birde zaten mevcut olan iphone bağlanan kablo var boşta,ona bağlayarak bunu yapma imkanı varmıdır

Konu sahibi olarak hortlatalım :D esse grup sitesinde necvox için araç receiver buldum. TV performansı için işe yarar mıdır sizce? Esse'ye mail attım bakalım cevapları ne olacak. Bu kablolama işini hala beceremedik bu arada. Dursun cihazımı söküp takmaktan usanacak yakında :D:D

Konu sahibi olarak hortlatalım :D esse grup sitesinde necvox için araç receiver buldum. TV performansı için işe yarar mıdır sizce? Esse'ye mail attım bakalım cevapları ne olacak. Bu kablolama işini hala beceremedik bu arada. Dursun cihazımı söküp takmaktan usanacak yakında :D:D

Faruk abi sen taktın bu televizyon işine ben sd karta klip yüklerken arada reklam olan yayınları haber yayınlarını falan atıyorum benim kek arkadaşlar vaybe ne güzel çekiyo lan senin tv diyolar ülen benim adım digiersoy gizli çanak anten taktım arabaya olacak o kadar vaybee sen yaparsın olum diyolar bende o gazla tv seyrettiğimi sanıyorum en sonunda sende öle yapıcan heralde abi:D:D:D

Ersoy mesleğim gereği çok kötü bir alışkanlık edindim, ya olacak ya olacak; olmuyorsa da yok olacak. Sonuç odaklı biri olarak kendimi kandırmamı bekleme be abicim puhaha

Geri
Üst Alt