Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

necvox dva 939 hd elektirik bağlantısı yapan varmı

ueukgunes

Kayıtlı Üye
arkadaşlar geçen gün necvox 939 hd montajı kendim yaptım sormak istediğim bir soru var malüm bizim araçlarda gece aracı kumandadan açınca farlar ve içerdeki klima gösterge paneli teyp ışıkları yanardı necvoxta ise araca binip anahtarı takmadan tuş takımı ışıkları yanmıyor yani teyp kontaga bağlı diger türlü ise elektiriği düz almak böyle yapıncada araç eskisi gibi gece teybin tuş takımları kumandadan açınca yanıyor aynı zamanda anahtarı kontağa sokmadan da teyp aktif oluyor fakat aracı kitleyince bile hala src tuşu ve cd giriş yerindeki ışıklar sönmüyor ve çok dikkat çekiyor aracın orjinalindeki gibi aracı kitleyince teybin src cd bölümdeki ışıkları söndürmenin bir yolu varmıdır arkadaşlar

[MENTION=21041]leo54[/MENTION] Arkadaşlar görünce yazacaktır :eek:key:

arkadaşlar geçen gün necvox 939 hd montajı kendim yaptım sormak istediğim bir soru var malüm bizim araçlarda gece aracı kumandadan açınca farlar ve içerdeki klima gösterge paneli teyp ışıkları yanardı necvoxta ise araca binip anahtarı takmadan tuş takımı ışıkları yanmıyor yani teyp kontaga bağlı diger türlü ise elektiriği düz almak böyle yapıncada araç eskisi gibi gece teybin tuş takımları kumandadan açınca yanıyor aynı zamanda anahtarı kontağa sokmadan da teyp aktif oluyor fakat aracı kitleyince bile hala src tuşu ve cd giriş yerindeki ışıklar sönmüyor ve çok dikkat çekiyor aracın orjinalindeki gibi aracı kitleyince teybin src cd bölümdeki ışıkları söndürmenin bir yolu varmıdır arkadaşlar

Öncelikle aynı cihazı kullanıyorum fakat dediğin gece kumandadan açınca farlar yanması olayı başka bi olay ayrıca klima (gösterge evet) panel ışıkları yanması gibi bişey yok ilk defa senden duydum parkları açarsa tablodaki ışıklar ve teyp ışıkları yanar kapatırsan söner.

Anahtarsız teyp çalışmaz araç bende de öyle kontağa takınca çalışıo öyle olmalıda açık unutulduğunda akünün bitmesini engellemesi için bi önlemdir.

Bence sen iyi bi teypçi yada elektronikçiye göster aracı yanlış bağlamış olma ihtimalin yüksek ben kendim yapmadım montajını eğer yapmış olsaydım o konuda sana yardımcı olurdum servis'te aracı aldığımda taktırmıştım.

Kolay gelsin...

coming home sisteminde olduğu gibi orjinale çevirmek için soruyorum

Geri
Üst Alt