Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox degilde navitech cihazım var igo 8 navigasyon u desteklıyor ama cıhazda kart yoktu ben internetten buldum denedim igo yu ama bir turlu net caliştıramadim hata verdi acilmadi ekrana sıgmadı gıbı sorunlarl karsılastım dogru programı mı bulamadım yada eklenti mi yapmm gerek bilmıyorum serviste ucuk bir fiyat istedigi icin servistende hafıza kartını almadım ne yapabiliriz :)

Necvox degilde navitech cihazım var igo 8 navigasyon u desteklıyor ama cıhazda kart yoktu ben internetten buldum denedim igo yu ama bir turlu net caliştıramadim hata verdi acilmadi ekrana sıgmadı gıbı sorunlarl karsılastım dogru programı mı bulamadım yada eklenti mi yapmm gerek bilmıyorum serviste ucuk bir fiyat istedigi icin servistende hafıza kartını almadım ne yapabiliriz :)

özelden yazıyorum :)

Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)

Merhaba bende necvox var fakat bir kere başarabildim iphone cihazım ile bağlantısı çok güzel fakat birkez başarabildim Siri ile bağdaştırmayı yani şöyle ki şu direksiyondan Siri yi kontrol etmeyi bir daha olmadı ve istediğim car play olayı ve mirror link işlemini gerçekleştirmek istiyorum fakat aracım 2015 model bu direksiyondaki bas konuş olayını aktif etmem için ve mirrorlink için illa ki servis ten bir apart mı almam gerekiyor tek istediğim YouTube dan mesela video açtığımızda ekrana yansıt dediğimizde video klib in oynanabilmesi şimdiden teşekkürler..

Not :

Merhaba. Necvox ekranlarda aracın orjinal ekranındaki tüm ayarlara ( gizli özellikler de dahil) erişmek mümkün mü ?
Aracın orjinal ekranındaki tüm ayarlara ulaşmak mümkün.Gizli özelliklerden kastınızı anlamadım ama özellikler menüsünde varsa Necvox ta da gözükecektir.

gizli özellik dahil birçok özelliği açıp kapatabiliyorsunuz ben fazlasıyla memnunum :)

Geri
Üst Alt