• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Üye
İsim
Samet Kaçar
Nereden
İstanbul
Araç
Aracım Yok
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)

Not :

Baho61

Kayıtlı Üye
İsim
Mustafa
Nereden
Trabzon
Araç
Leon 1.6 Stylance
Necvox degilde navitech cihazım var igo 8 navigasyon u desteklıyor ama cıhazda kart yoktu ben internetten buldum denedim igo yu ama bir turlu net caliştıramadim hata verdi acilmadi ekrana sıgmadı gıbı sorunlarl karsılastım dogru programı mı bulamadım yada eklenti mi yapmm gerek bilmıyorum serviste ucuk bir fiyat istedigi icin servistende hafıza kartını almadım ne yapabiliriz :)

necvoxsocial

Kayıtlı Üye
İsim
Samet Kaçar
Nereden
İstanbul
Araç
Aracım Yok
Necvox degilde navitech cihazım var igo 8 navigasyon u desteklıyor ama cıhazda kart yoktu ben internetten buldum denedim igo yu ama bir turlu net caliştıramadim hata verdi acilmadi ekrana sıgmadı gıbı sorunlarl karsılastım dogru programı mı bulamadım yada eklenti mi yapmm gerek bilmıyorum serviste ucuk bir fiyat istedigi icin servistende hafıza kartını almadım ne yapabiliriz :)
özelden yazıyorum :)

Daylo

Kayıtlı Üye
İsim
Dalyan efe
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
59FR301
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)

Merhaba bende necvox var fakat bir kere başarabildim iphone cihazım ile bağlantısı çok güzel fakat birkez başarabildim Siri ile bağdaştırmayı yani şöyle ki şu direksiyondan Siri yi kontrol etmeyi bir daha olmadı ve istediğim car play olayı ve mirror link işlemini gerçekleştirmek istiyorum fakat aracım 2015 model bu direksiyondaki bas konuş olayını aktif etmem için ve mirrorlink için illa ki servis ten bir apart mı almam gerekiyor tek istediğim YouTube dan mesela video açtığımızda ekrana yansıt dediğimizde video klib in oynanabilmesi şimdiden teşekkürler..

Not :

necvoxsocial

Kayıtlı Üye
İsim
Samet Kaçar
Nereden
İstanbul
Araç
Aracım Yok
cihazınızın modelini yazarsanız yardımcı olurum

LKTN

Kayıtlı Üye
İsim
Murat
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 Style

necvoxsocial

Kayıtlı Üye
İsim
Samet Kaçar
Nereden
İstanbul
Araç
Aracım Yok
Merhaba. Necvox ekranlarda aracın orjinal ekranındaki tüm ayarlara ( gizli özellikler de dahil) erişmek mümkün mü ?
Aracın orjinal ekranındaki tüm ayarlara ulaşmak mümkün.Gizli özelliklerden kastınızı anlamadım ama özellikler menüsünde varsa Necvox ta da gözükecektir.

Daylo

Kayıtlı Üye
İsim
Dalyan efe
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
59FR301
gizli özellik dahil birçok özelliği açıp kapatabiliyorsunuz ben fazlasıyla memnunum :)

Üst Alt