Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necvox AND 110

Badoo

Kayıtlı Üye
Arkadaslar aracima multimedya bir sistem bakiyordum Necvox AND 110 urunuyle karsilastim.Henuz satan var mi bilmiyorum fuarda goren arkadaslarim olmus. Fiyatini bilen var mi? Beklemeye degecek Android tabanli cok iyi bir sisteme benziyor tabi fiyat ucuk olmaz ise.Merak edenler buradan bakabilir. SEAT LEON | NECVOX | AND 110 ANDROD NAVGASYON MULTMEDYA CHAZI

Muhtelif yerlerde g990 modelini 1000 Tl ye takıyorlar ama rns 510 nun yerini tutmuyor:eek:key:
G990 modeli hangisidir? Android mi kullanıyor o da? Bu hafta almak istiyorum bir sistem ama rns 510 H version 3100tl civarında sahibindende :(

Yerini tutmuyor derken , ne gibi eksikliğini hissettiriyor ? Almak isteyenlere yol gösterirseniz sevinirim

Arkadaşlar şimdi öğrendim fiyatını arayıp 3000tl+KDV dediler ve ellerinde yokmuş aralık 25'ten sonra stoklarında olacakmış. Bende bir önce ki modeli var onu satıp bunu alabilirim fakat incelemek lazım nasıl bişey olduğunu

DVA 939SL HD olanını kullanıyorum doğuşta rns 510'dan daha iyi bir cihaz olduğu söylediler bana mesela geri vitese taktığında rns 510 da oto geçiş yok elle basmak gerekiyormuş böyle bir muhappet geçti aramızda söylim dedim

Fena değilmiş ben 2500 civarında olur diye tahmin ediyordum biraz yüksek çıktı.Esse grubumu aradın? Keşke görebileciğimiz bir yer olsa kurcalardık biraz

Fena değilmiş ben 2500 civarında olur diye tahmin ediyordum biraz yüksek çıktı.Esse grubumu aradın? Keşke görebileciğimiz bir yer olsa kurcalardık biraz

esse gurubu aradm serkan bey diye birinin numarasını verdiler bölge sorumlusu oymuş onunla konuştum

Ben bayiden biraz daha iyi bi fiyat aldım 2800+kdv montaj dahil ama aynı 25 gün bekletiyolar.Kararsızım hangisini alsam 939SLHD den memnunmusun?[h=2][/h]

9949HD modeli vardı birde elinde o da 1700tl ama leona tam uyumlumu bilen var mı?

Geri
Üst Alt