Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

necvox 939 satılıktır

YA BANADA LAZIM ASLINDA ÇOK HOŞUMA GİDİYOR NE YAPSAK Kİ abi bana şu konuda bilgi verebilirmisiniz benim araç makyajsız kasa ona nasıl takacam kablo kesme bağlamaya gerek varmıdır acaba direksiyon kumandalarının kullanabilmesi için kablo kesme bağlama yapmaya gerek var mı bi bilgilendirseniz beni????çerçeve olayını makyajsız kasada nasıl hallediyoruz????

servisten sadece 50 tl ye bir tane kapak alıyorsun.direksiyondaki bütün tuşlar çalışıyor.herhanbir kablo kesmeyi bırak vidaları dahi tam uyumlu.bluetoth herşeye değer bence.

servisten sadece 50 tl ye bir tane kapak alıyorsun.direksiyondaki bütün tuşlar çalışıyor.herhanbir kablo kesmeyi bırak vidaları dahi tam uyumlu.bluetoth herşeye değer bence.
peki makyajsız kasalar da da aynı durum söz konusumu acaba bilginiz varmı biraz fazla soru sordum ama....

zaten makyajsız kasa için söyledim ben.makyajlı kasada kapağa falan da gerek yok.makyajlı kasa ila makyajsız kasa arasındaki tek fark kapak yani ikiside aynı.forumda makyajsız kasaya takan onlarca arakadaş var

Gökhan senin sorduğun konudaki sorularına tüm cevaplar yazıldı sanırım okumadın :) Hayırlı satışlar.

Geri
Üst Alt