Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

necvox 939 hd ile 939 lhd arasındaki fark nedir

maranga44

Kayıtlı Üye
arakadaşlar merhaba leonuma rcd 501 söküp necvox takmayı düşünüyorum önerirmisiniz.birde leona takılan necvox ile volkswagene takılan arasında bir fark varmı.teşekkür ederim

Merhaba, ben 2 tane necvox kullandım en son çıkan Necvox DVA939 SL HD olan modelini alınız. Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim. Alacaksanız eğer özelden size yardımcı olabilirim.

VW takılanları kullandım ama hiç bir sıkıntım olmadı kumanda da dahi çalıştı. Ama leon için üretilen daha sonradan çıkan yeni seri cihaz ;)

serbay merhaba. senin bu konudaki tecrübelirine çok ihitiyacım var özelden yazdım.dönersen çok sevinirim.cevabın için teşekkürler

acaba ikinci el alsam son çıkan modelle arasındaki fark nelerdir.tecrübeli kullanan arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim

2 gün önce ben sattım 4 aylık cihazdı :) özele cevap yazdım.

Geri
Üst Alt