Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Necati Ateş Galatasaray'da ..!

necatinin ölüsüde diriside faydalı olacaktır.. bu zamana kadar alınmaması hataydı..
2005-2006 yılında tek başına Galatasarayı şampıyon yaptı bunu unutmadık:eek:key:

İnşallah dediğin gibi olur Mevlüt abicim :) Ama işte biraz bu olayda şans meselesi diye düşünüyorum . İyi başladımı iyi gidiyor kötü oldumuda berabat oluyor . Hayırlısı olur inşallah :eek:key:

İnşallah dediğin gibi olur Mevlüt abicim :) Ama işte biraz bu olayda şans meselesi diye düşünüyorum . İyi başladımı iyi gidiyor kötü oldumuda berabat oluyor . Hayırlısı olur inşallah :eek:key:

yaaw doğukan herşeyden önce bu adam Türk bunu bilemediler o gittikten sonra abuk subuk adamları alıp alıp getirdiler
sırf yabancı transferi hevesine bu yerli futbolcular harcanıyor ondan sonra da milli takımda oynayacak adam bulamıyorlar..

necati gol atamasada koşan bir adam yürüyüp yan gelip yatan biri değil ben çok sevindim valla iyi oldu

yaaw doğukan herşeyden önce bu adam Türk bunu bilemediler o gittikten sonra abuk subuk adamları alıp alıp getirdiler
sırf yabancı transferi hevesine bu yerli futbolcular harcanıyor ondan sonra da milli takımda oynayacak adam bulamıyorlar..

necati gol atamasada koşan bir adam yürüyüp yan gelip yatan biri değil ben çok sevindim valla iyi oldu

Haklısın abi Yabancı futbolculara daha çok şans veriliyor dediğin gibi ama işte düşün bende bile alışkanlık olmuş Türk hangi oyuncu olursa olsun herkes yaa bu ne biçim transfer falan derdi bundan da eminim bakalım abi inşallah iyi olur herkes için.. Ama savaşçı dediğin gibi

adam aglaya aglaya sonunda döndü cincona hayret yaa puhaha

Cok ıyı be :)
Barca altyapısından yetısen fabregası gerı anormal rakamlara aldı Necatı (bu arada bır Fener Bahce taraftarı olarak yorum yapıyorum) hem kıslıgıyle hemde oynadıgı futbol ıle hak edıyor 3 buyuklerde oynamayı hemde Turk evladı bıraz kendı degerleromıze donersek bosa para sacmamıs oluruz dıye dusunuyorum!

Cok ıyı be :)
Barca altyapısından yetısen fabregası gerı anormal rakamlara aldı Necatı (bu arada bır Fener Bahce taraftarı olarak yorum yapıyorum) hem kıslıgıyle hemde oynadıgı futbol ıle hak edıyor 3 buyuklerde oynamayı hemde Turk evladı bıraz kendı degerleromıze donersek bosa para sacmamıs oluruz dıye dusunuyorum!

:eek:key:

abi çok güldüm cidden :D ama sow da yarım dönem için 25 milyon tl etmez he ne dersin :D

necatinin bonservisi 250 bin €

mousa sow aziz yıldırım ile konuşmuş dialog şu şekilde;

-başkan,önümüzdeki sene bir alt ligde oynayacakmışız niye o kadar para verip beni aldınız?
-musa ne sen sow ne de ben söyliyim :)

Geri
Üst Alt