Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ne yapmam lazim ?

ozlem52

SCW Ladies
Arabam agustos ayinda trafige cikti ama 2 ay once yag ikaz gostergesi yandi servisi aradim guclu ve yeni bir motor oldugu icin ilk bakima kadar yag eksiltebilecegini soyledi yag ekleyin dedi ekledik simdi yine yandi gosterge yine aradim yine ayni seyi soyluyorlar yinemi yag ekliycem bu normalmi yardim edebilecek kimse varmi arkadaslar :(

düznenli olarak aracına yağ ekleyen arkadaşlar var maalesef :(

Yeni arabanın yağ yakması bana pek mantıklı gelmedi. Direk servise götürün bence, telefon ile vakit kaybetmeyin. Hem garantisi de vardır, ücretsiz hallederler...

Yağ eksiltmesi belli bir seviyede normaldir. Benimde eksiltmişti ama yağ ışığını yakıp ekleyip tekrar yağ ışığını yakacak seviyede değildi.

evet servise goturmek istiyorum yag eklemeden goturup bakima girsin istiyorum ama burda seat servis yok :(ikaz lambasi sari yaniyor samsun a kadar bu sekilde gidebilirmiyim

Aracın motor yağ lambası yakıcak kadar eksilmesi normal değil..siz yapamıyorsanız aileden biri yağ seviyesini kontrol etsin ve gözlemlesin yağ kaçağı varmı diye.

evet servise goturmek istiyorum yag eklemeden goturup bakima girsin istiyorum ama burda seat servis yok :(ikaz lambasi sari yaniyor samsun a kadar bu sekilde gidebilirmiyim

geçmiş olsun kaçak falan varmı arabayı park ettikten sonra sabah cıkartınca bi bakın.. yağ ekleyip öyle gidin yanınızada yedek yağ alın ne olur ne olmaz ..

arkadaslar herseyine baktim kacak yok yag seviyesine bakiyorum iki cizgi arasinda bile degil en ucda biraz devirli kullaniyorum sanirim :) ama bu yag eksiltmesine bahanemi bilemiyorum

bendede ibiza cupra var yağ eksiltiyo servisine götürüyorum arabayla fazla basmıssın diyolar...bende diyorum basmak için cupra aldım zaten yoksa dizel bişi alırdım vericekleri cevap yok

benım fıestadada bole bır sıkıntı vardı ama benımkı yag kacırıyordu alttakı tapan azda olsa akıtıyordu ama arkadasların dedıgı gbı parktan cıkartırken dıkkatrımı cektı yerdekı yagdan

Geri
Üst Alt