Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ne kadar eder ?

psychomeric

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;

31000km de 2012 beyaz fr aracımı çok acil paraya ihtiyaç duyduğum için satmayı ya da teminat gösterip kredi çekmeyi düşünüyorum. Bu durum bugün için geçerli sadece yarın sorun ortadan kalmış olacak. Yani bu iş bugün araba ile çözüldü çözüldü çözülmedi araç bende kalmaya devam edecek

1. Sorum : Sizce hangisini yapmalıyım artıları eksileri ne olur bana?

2. Sorum : Aracımda arka tamponun sağ tarafı dışında boya yok düzeltme vs yok.

Ekstralar ; Yazılım + KN Cai + Downpipe + Cutout + NGK Iridium Bujiler

Ses sistemi , 5cm yaylar , pedal takımı , beyaz iç aydınlatmalar vs işte hemen hemen yapılabilecek herşey...

Özetle bu araç kaça gider? ( Bu arada galeriler 36000TL gibi bir rakamı uygun buldular sağolsunlar )

38-40 arası eder,galeriler her zaman düşük verir..

Galericilerin işi o adam mecbur taban fiyat verir, Şayet satacak olursan da 40'dan aşağıya verme

teşekkür ederim benim de aklımdan geçen minimum rakam o zaten ama sıkıştım baya... peki aracı teminat göstererek bankalardan kredi çekme işine ne diyorsunuz? hangi bankalar bunu sağlıyor?

Kredi için arabayı bir çok banka teminat kabul etmez,ağırlıklı taşınmaz a kredi verilir..Ama siz bir banka ile anlaştıysanız faiz puanlarına dikkat

Aynen bankalar arabalari teminat olarak istemiyorlar bizde ev almak istiyoruz ayni sikintiyi yaşattilar

eee yeddi emin depolari araç dolu imiş efendim neyse hakikaten sikinti oluyor

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim artık araçsız bir scw liyim... malesef o paraya satmak zorunda kaldım... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın diye umuyorum saygılar...

Hayırlısı olsun, sıkıntıyı aşmak önemli olan. Allah ileride daha iyilerini nasip eder inşallah.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim artık araçsız bir scw liyim... malesef o paraya satmak zorunda kaldım... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın diye umuyorum saygılar...

Hayırlısı olsun,SCW li olmak için aracınızın olması gerekimiyor.Durumlar düzeldiginde Allah gönlünüzdeki aracı verir inşallah..

hayırlısı olsun diyelim inşallah daha iyilerine sahip olursun

Geri
Üst Alt