Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ne kadar eder ?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında psychomeric tarafından paylaşıldı.

1. psychomeric

psychomeric SCW Üyesi

23
    3
    3
    Arkadaşlar merhaba ;

31000km de 2012 beyaz fr aracımı çok acil paraya ihtiyaç duyduğum için satmayı ya da teminat gösterip kredi çekmeyi düşünüyorum. Bu durum bugün için geçerli sadece yarın sorun ortadan kalmış olacak. Yani bu iş bugün araba ile çözüldü çözüldü çözülmedi araç bende kalmaya devam edecek

1. Sorum : Sizce hangisini yapmalıyım artıları eksileri ne olur bana?

2. Sorum : Aracımda arka tamponun sağ tarafı dışında boya yok düzeltme vs yok.

Ekstralar ; Yazılım + KN Cai + Downpipe + Cutout + NGK Iridium Bujiler

Ses sistemi , 5cm yaylar , pedal takımı , beyaz iç aydınlatmalar vs işte hemen hemen yapılabilecek herşey...

Özetle bu araç kaça gider? ( Bu arada galeriler 36000TL gibi bir rakamı uygun buldular sağolsunlar )

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    38-40 arası eder,galeriler her zaman düşük verir..

3. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Galericilerin işi o adam mecbur taban fiyat verir, Şayet satacak olursan da 40'dan aşağıya verme

4. psychomeric

psychomeric SCW Üyesi

23
    3
    3
    teşekkür ederim benim de aklımdan geçen minimum rakam o zaten ama sıkıştım baya... peki aracı teminat göstererek bankalardan kredi çekme işine ne diyorsunuz? hangi bankalar bunu sağlıyor?

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kredi için arabayı bir çok banka teminat kabul etmez,ağırlıklı taşınmaz a kredi verilir..Ama siz bir banka ile anlaştıysanız faiz puanlarına dikkat

6. HAKTANFR

HAKTANFR SCW Üyesi

377
    252
    63
    Aynen bankalar arabalari teminat olarak istemiyorlar bizde ev almak istiyoruz ayni sikintiyi yaşattilar

eee yeddi emin depolari araç dolu imiş efendim neyse hakikaten sikinti oluyor

7. psychomeric

psychomeric SCW Üyesi

23
    3
    3
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim artık araçsız bir scw liyim... malesef o paraya satmak zorunda kaldım... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın diye umuyorum saygılar...

8. focus

focus SCW Üyesi

329
    193
    43
    Hayırlısı olsun, sıkıntıyı aşmak önemli olan. Allah ileride daha iyilerini nasip eder inşallah.

9. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Hayırlısı olsun,SCW li olmak için aracınızın olması gerekimiyor.Durumlar düzeldiginde Allah gönlünüzdeki aracı verir inşallah..

10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    hayırlısı olsun diyelim inşallah daha iyilerine sahip olursun

Sayfayı Paylaş