Ne kadar eder ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ne kadar eder ?

psychomeric

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ;

31000km de 2012 beyaz fr aracımı çok acil paraya ihtiyaç duyduğum için satmayı ya da teminat gösterip kredi çekmeyi düşünüyorum. Bu durum bugün için geçerli sadece yarın sorun ortadan kalmış olacak. Yani bu iş bugün araba ile çözüldü çözüldü çözülmedi araç bende kalmaya devam edecek

1. Sorum : Sizce hangisini yapmalıyım artıları eksileri ne olur bana?

2. Sorum : Aracımda arka tamponun sağ tarafı dışında boya yok düzeltme vs yok.

Ekstralar ; Yazılım + KN Cai + Downpipe + Cutout + NGK Iridium Bujiler

Ses sistemi , 5cm yaylar , pedal takımı , beyaz iç aydınlatmalar vs işte hemen hemen yapılabilecek herşey...

Özetle bu araç kaça gider? ( Bu arada galeriler 36000TL gibi bir rakamı uygun buldular sağolsunlar )

Reis

Kayıtlı Üye
Galericilerin işi o adam mecbur taban fiyat verir, Şayet satacak olursan da 40'dan aşağıya verme

psychomeric

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim benim de aklımdan geçen minimum rakam o zaten ama sıkıştım baya... peki aracı teminat göstererek bankalardan kredi çekme işine ne diyorsunuz? hangi bankalar bunu sağlıyor?

Lejyoner

Administrator
Kredi için arabayı bir çok banka teminat kabul etmez,ağırlıklı taşınmaz a kredi verilir..Ama siz bir banka ile anlaştıysanız faiz puanlarına dikkat

HAKTANFR

Kayıtlı Üye
Aynen bankalar arabalari teminat olarak istemiyorlar bizde ev almak istiyoruz ayni sikintiyi yaşattilar

eee yeddi emin depolari araç dolu imiş efendim neyse hakikaten sikinti oluyor

psychomeric

Kayıtlı Üye
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim artık araçsız bir scw liyim... malesef o paraya satmak zorunda kaldım... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın diye umuyorum saygılar...

focus

Kayıtlı Üye
Hayırlısı olsun, sıkıntıyı aşmak önemli olan. Allah ileride daha iyilerini nasip eder inşallah.

Lejyoner

Administrator
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim artık araçsız bir scw liyim... malesef o paraya satmak zorunda kaldım... Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın diye umuyorum saygılar...
Hayırlısı olsun,SCW li olmak için aracınızın olması gerekimiyor.Durumlar düzeldiginde Allah gönlünüzdeki aracı verir inşallah..

RedLine

Kayıtlı Üye
hayırlısı olsun diyelim inşallah daha iyilerine sahip olursun